Okulların açılmasını doğru buluyor musunuz?

Açılmalı. Hayat devam ediyor maalesef artık bir şeylerin tedbiri alınıp normal hayata adapte olunmalı. Üniversitelerde açılsa keşke diyorum.

404. Kimilerine göre kötü bir puan değil. Aslında kaydırma yapmamış olsam 460'lardan daha fazla alıyordu. İşin garip tarafı okul numaram, sınava giriş numaram ve puanım 404. Aklıma hep hata kodu olan "404 Not Found" geliyor.
Bence ortalamaya göre çok iyi puan, ben de bu yıl girmiştim. 377 aldım ama 400 altında beklemiyordum.

Bence ortalamaya göre çok iyi puan, ben de bu yıl girmiştim. 377 aldım ama 400 altında beklemiyordum.
Matematikte 5 kaydırmam var. Onlar olmasaydı daha iyi yapardım. Ki zaten yanlış yaptığım sorularda bazı sağlık problemlerimden dolayı dikkat dağınıklığı yaşadığımdan diye düşünüyorum çünkü soruları ikinci gördüğümde direk bildim. Not geçeyim o zamanlar demirim baya düşüktü ve cidden efor sarf edince bayılacak gibi oluyordum.

Sadece sınav grupları için açılmalı. Uzaktan ders uçak uçurmadan pilot olmak gibi. Eğer tüm gruplara açılırsa ve 18 yaş altı aşı olmayacağı için çok riskli olur. En azından tüm grupların aşılarının tamamlanması beklenmeli.

Okul açılması pek umurumda değil.
Lise 1'e gidiyorum sınavlara girdim geneli 50'nin altında(2 hafta bayağı çalıştım.) Benim suçum elbet var ama canlı derslerden anladığım kadarıyla.
Olmayan okullarda sadece sözlü notu veriliyor, bizde sınav notlarının üstüne veriliyor, karnem 54 anca oldu bu haksızlık.

Bizde sınav olacağız zaten, bilip bilmeden konuşmayın, sınavlar ileri tarihe atıldı, karnede yok,1.dönem karnesi 2.dönem sınavlar olduktan sonra verilecek.(9.sınıfım)

Açılmamalı. Çoğu kişi bu "ÇÖP" eğitim sisteminin mağduru oldu. Eğer teknolojiye ayak uydurabilecek ve derste interaktiflik gösterecek hocalar olsaydı çok iyi olurdu. Ancak gelin görün ki hocaların anladığı tek şey bilgisayarı açıp kapatmak. Ayrıca ezber yükünün kalkması gerekli. Ayrıca öğrencilerin not ile ayırılmaması gerekli. İnsanların yetenekleri keşfedilmeye değerdir. Mantık çevresinde temellenen ve interaktifliğin olduğu bir eğitim sistemi olsaydı uzaktan eğitim büyük ölçüde iyileşirdi. Ancak halimiz ortada, muhtemelen kimse bu sistemlerin sorunlarını düzeltmek için uğraşmayacak. Sonumuz hayrolsun, gittiğimiz yol yol değil.

Bizde sınav olacağız zaten, bilip bilmeden konuşmayın, sınavlar ileri tarihe atıldı, karnede yok,1.dönem karnesi 2.dönem sınavlar olduktan sonra verilecek.(9.sınıfım)
Kendi adınıza konuşun. Benim okulum dahil bazı okullar zaten 1. sınavları oldu, karnemize de sözlü, performans ve yazılı notları girildi.

Açılacağını sanmıyorum ama açılırsa hayatımda pek bir şey değişmeyecek. Yazılımı olur otururum fazla bir şey olmaz benlik ama genel olarak yazılılarda bir başarısızlık olur. Açılmaması lazım.

Geri
Yukarı