Okulların Yüz Yüze Eğitime Açılması Hakkında

Dissient

Kilopat
Dostlarım merhaba. Yetkili kişilerin sınav yapma merakı nedir anlamış değilim. "Sınavsız Eğitim" hayalleri olan, ama "Eğitimsiz Sınav" yapmak için milyonlarca öğrenciye, bilim adamlarına direnen bir Eğitim Bakanımız var. Ayrıca; okulların eğitime yüz yüze açılması çok büyük bir hata. Birkaç hafta sonra bu hatanın meyvelerini almış olacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Dostlarım merhaba. Yetkili kişilerin sınav yapma merakı nedir anlamış değilim. "Sınavsız Eğitim" hayalleri olan, ama "Eğitimsiz Sınav" yapmak için milyonlarca öğrenciye, bilim adamlarına direnen bir Eğitim Bakanımız var. Ayrıca; okulların eğitime yüz yüze açılması çok büyük bir hata. Birkaç hafta sonra bu hatanın meyvelerini almış olacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Valizlerimizi hazırladık yarın sabah 4-5 gibi okuluma gideceğim 2 hafta sonra geri kapanacak ama onlarca öğrenciye bulaşacak virüs :(.

1614706397748.png

Sonumuz bu şekilde olacak.

Seneye yüksek ihtimal erken seçim yapılacağı için oy kullanamayacaklar. Çünkü seçim 2023'te yapılırsa malum kişi aday olamaz.
Açıkçası ülkede olanlardan sonra öyle bir güzel aday olur ki. Kim ne diyebilir? Çıkıp yarın aklınızın almayacağı bir şey söylese alkışlayacak on binlerce koyun var sonuçta.

Yani bana pek inandırıcı gelmiyor. Ha tabii ki erken seçim işine gelir ama kazanamayacağı bir topun altına girmez. 18 yıldır tanıyoruz bir zahmet :D.

Arkadaşlar bende hazır değildim ev ortamı müsait değildi ama herkes 2 hafta önce işe güdince başladım hazırlanmaya ve neredeyse bitti hem de sağlık diyenler var bütün sınıfların sınav saatleri farklı olduğu için bahane bulmayalım bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı