Okulların Yüz Yüze Eğitime Açılması Hakkında

Mahkumlar benim şu anki yaşam şartlarından daha iyi bir hayat yaşıyor. Ne denebilir ki?

1614710653567.png

Nasip olur mu bee.

Seneye yüksek ihtimal erken seçim yapılacağı için oy kullanamayacaklar. Çünkü seçim 2023'te yapılırsa malum kişi aday olamaz.
O malum kişileri 1 beğenende yok zaten insanları sadece yaptıkları hatalarla yargılayıp yaptığı bütün iyilikleri görmemek..

Yüz yüze sınavı Online bir şekilde görüşerek yapmayı planlıyorlar, olay bitmiştir, adamlar bizim gelceğimize karar veriyor benim istediğim gelecek bu değil, konuşuyoruz duymuyorlar, dünya tarafıdan destek almamıza rağmen yine dinlemiyorlar ve dünyanın diline yine eğitim sistemi kötü diye düştük, salağız, bu yönetim olduğu sürece bir cacık olmayacak bu milletten. Millet ister devlet yapar burada tam tersi, devlet yapıyor, sadece devlet yapıyor istemememize rağmen.

Yüz yüze sınavı Online bir şekilde görüşerek yapmayı planlıyorlar, olay bitmiştir, adamlar bizim gelceğimize karar veriyor benim istediğim gelecek bu değil, konuşuyoruz duymuyorlar, dünya tarafıdan destek almamıza rağmen yine dinlemiyorlar ve dünyanın diline yine eğitim sistemi kötü diye düştük, salağız, bu yönetim olduğu sürece bir cacık olmayacak bu milletten. Millet ister devlet yapar burada tam tersi, devlet yapıyor, sadece devlet yapıyor istemememize rağmen.
Evet evet, yaptıkları her bir hareket, aldıkları her bir kararla çelişiyor. Bu yüzden insanlar da güvenemiyor zaten.

O malum kişileri 1 beğenende yok zaten insanları sadece yaptıkları hatalarla yargılayıp yaptığı bütün iyilikleri görmemek..
Bana Milli Eğitim Bakanının bu ülkeye, eğitim sistemine ne katkısı oldu açıkla, sana hak vereceğim. Aksi takdirde, sadece öyle böyle konuşmakla olmuyor.
Adam "Sınavsız Eğitim" sözleriyle bakan oldu, şimdi eğitimsiz sınav yapıyor.
Bak sen şu işe ya, ne kadar çok katkısı var bu adamın bizim dangalak eğitim sistemine?
Düşünülecek pek bir şey yok ama ne düşündüğümüzü seçim akşamı görecekler.
#ZKuşağıUnutmaz hocam!

Yeni konular

Geri
Yukarı