Okulların yüzdelikleri hangi yıla daha çok benzer?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 777
Nakil için tercih yapabilirsin. Sistem hata vermez, sonuçlarda "tercih işleminiz gerçekleşmedi" yazar nakil için puan yetmediyse.

Hocam benim istediğim okula gidebilmem imkansız o zaman hocam öyle değil mi?

Okul yüzdelikleri genelde pek oynamaz ancak ben geçen seneye göre çok az bir biçimde artabileceğini düşünüyorum.

Yani 4.51 ile alıyorsa 5 ile mi alacak

Nakil için tercih yapabilirsin. Sistem hata vermez, sonuçlarda "tercih işleminiz gerçekleşmedi" yazar nakil için puan yetmediyse.
Hayır, bizzat denedim. O okul ilk tercih işlemi sırasında en az 398 puanlı bir öğrenci aldıysa 397 puanlı öğrenci nakil başvurusu yapamaz. Nitelikli liseler için geçerli bir durum bu.

Hayır, bizzat denedim. O okul ilk tercih işlemi sırasında en az 398 puanlı bir öğrenci aldıysa 397 puanlı öğrenci nakil başvurusu yapamaz. Nitelikli liseler için geçerli bir durum bu.
Enteresan. LGS 2019'da LGS puanımın yetmediği liseye nakil başvurusu yaptık, babam okula onaylatmaya gitti. Ve tercih sonuçlarında nakliniz gerçekleşmedi sonucunu aldım.

Hocam benim istediğim okula gidebilmem imkansız o zaman hocam öyle değil mi?
İmkansız değil ama zor. Yine dene diyorum.

Enteresan. LGS 2019'da LGS puanımın yetmediği liseye nakil başvurusu yaptık, babam okula onaylatmaya gitti. Ve tercih sonuçlarında nakliniz gerçekleşmedi sonucunu aldım.
Nakil sistemi şu anda sınıf atlama işlemleri için kapalı. Açıldığında ekran görüntüsü paylaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı