Okulu bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendini geliştirebileceğine ve özeleştiri yeteneğine güveniyorsan eğitimine kendin devam edebilirsin. Mat, kimya gibi değil, ingilizce, ilim, siyaset, tarih vs.

Yaptığın işi bilmiyorum ama, uzmanlaşıp, ilerleme kaydedebileceğin bir meslek ise, devam et.
Yaptığın işi paylaşmak zorunda değilsin ama, paylaşman durumunda ne yapacağını bilmeyen insanlara da yardım etmiş olursun. Zaten Technopat Forum, insanlar yardımlaşsın diye var.

Günün güzel geçsin.

Eğer bırakacağım diyorsan açıktan oku bari 21. yüzyıldayız en azından lise diploman olsun. Bir yandan çalışır bir yandan açık liseyi bitirirsin belki okumak sana göre değildir belki iş hayatında daha başarılı olursun. Ama, bence bırakma.

Okulu evden okumak istiyorum 8 de kalmak çok zor gerekirse bırakmak istiyorum. Zaten evden aylık 2000TL'ye yakın para kazanıyorum. Nasıl olduğunu anlatmak istemiyorum. Lütfen bırakma yasin küçük veya bırakma pişman olursun gibi şeyler söylemeyin.
Herhangi bir pişmanlığım olmadı.

Okulu evden okumak istiyorum 8 de kalmak çok zor gerekirse bırakmak istiyorum. Zaten evden aylık 2000TL'ye yakın para kazanıyorum. Nasıl olduğunu anlatmak istemiyorum. Lütfen bırakma yasin küçük veya bırakma pişman olursun gibi şeyler söylemeyin.

Sırf 8 de kalkmak zor diye okulu bırakmak istiyorsan bu hayat sana uygun değildir kardeşim. Hayat o kadar kolay değil.

E zaten repliğimizi yazmışsın sen, bize söz düşmez :)

Xd.

Evden para kazanabiliyorsan ve bütün zamanını ona ayırıp aylık 2K yerine 20k kazanabileceğine inanıyorsan bırakabilirsin seni tutan yok. Ama yok 2 ay sonra evden yaptığım işten sıkılırım dersen bırakma.

Yaptığım şey daha küçük bunu buyutucem.
Bu para item satışından geliyor olabilir mi?
Eğer öyle ise okulu bırakman saçma olur. Bu bir meslek değil. Sonsuza kadar yapamazsın.

Hayir sadece oradan değil item satıştan paramı aldim.
Eğer bırakacağım diyorsan açıktan oku bari 21. yüzyıldayız en azından lise diploman olsun. Bir yandan çalışır bir yandan açık liseyi bitirirsin belki okumak sana göre değildir belki iş hayatında daha başarılı olursun. Ama, bence bırakma.

Açık lise okucam zaten.
Öyle sohbet olsun diye açtım tepkiniz ne olacak diye.
8 de kalkıyorsun diye ağlıyorsan senden adam olmaz. Dilediğin gibi yaşa hayatını.

8 de kalkmak zor geliyor 2 yıl boyunca sabahlamis biri olarak.
Xd.

Okuldan nefret eden biri olarak diyeceğim lise mezunu olmadan fabrikaya bile almiyorlar bu devirde lise mezunu olmak şart bir de saat 8 de kalkıyorum zor geliyor diyorsunuz ama ileride bir yerde çalışınca yine saat 6 7 8 de kalkacaksınız ee tabii zenginseniz evde yatıp baba parası yersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı