Okulu CİMER'e şikayet etmek

Evet biliyorum o haklarını da layıkıyla yerine getiriyorlar zaten. Biz de kendi hakkımızı savunmak istiyoruz zaten.
Benden tavsiye istiyorsan velilerinizden kılık kıyafet yönetmenliği konusunda dilekçe / imza toplayıp eğer çoğunluk sağlanırsa idareye sunmanızı işleme alınmazsa o zaman şikayet etme girişiminde bulunmanızı öneririm. CİMER’e de gerek yok. İl / ilçe milli eğitim müdürlüğüne şikayet edebilirsiniz.

Hocam hakaret şiddet ve öğrenciler arası ayrımdan bahsediyorum sizce bunlar normal şeyler mi?

Hiç sanmıyorum hocam çünkü onlar istedi benim bu işi yürütmemi.

Onu da deneyeceğim hocam.
Ayrımdan kastın sadece 12. sınıfların sivil gelip, sizin okul forması zorunluluğunuz mu? Saçmalamayın. Çoğu okulda böyle oluyor. Son seneleri olduğu için bir daha okul forması masrafına sokmak istemiyorlar öğrencileri.

Hocam ama bu bizim suçumuz değil.Biz 12 olduğumuzda bize forma giymek zorunluymuş.Biz giyiyoruz onlar da giymek zorunda bir eşitlik söz konusu.
Ayrımdan kastın sadece 12. sınıfların sivil gelip, sizin okul forması zorunluluğunuz mu? Saçmalamayın. Çoğu okulda böyle oluyor. Son seneleri olduğu için bir daha okul forması masrafına sokmak istemiyorlar öğrencileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı