Okulu seviyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahın 7'sinde başlamıyorsa ve küçük beyinliler yoksa bayılırım. Fen lisesini tercih etseydim sinir bozucu tipler yüzünden kafayı sıyırırdım herhalde.

Sayın Moderatörüm, biraz asabi olmadı mı? Babam gibi konuştunuz.
Tecrübe bunlar hep. Bir musibet bin nasihattan iyidir. Gidip kendisi de işin zorluğunu görse, sanayide, fabrikalarda nasıl suyu çıkana kadar çalıştırılıp ceplerine yoksulluk sınırının çeyreği kadar para geçtiğini yaşasa, oturduğu yerden kendinden 3-4 kat daha çok para alan adamları görse anlar hayatın gerçeğini.

Neden fen lisesi kötü, kazandım da içime kurt düştü.

Benim gittiğim lise berbat öğrenciler çok ders bağımlısı benim sınıfta çoğu tanıdığım seni ders için çok pis satar o yüzden çok güvenme öğretmenler ise çok kibirli senin kusursuz olmanı bekliyorlar bir haftada tek dersten 30-40 test arası veren hoca var haliyle kopya kaçınılmaz oluyor bir hoca daha var teknoloji ile bağlantını kesmeni istiyor bir çocuğum ailesi ile konuşup TV dahi her şeyi elinden aldırdı dersinde en arka sıraya geçiyoruz ki bizi seçmesin çünkü seni seçerse o 1 ay ailenle konuşup teknolojik aletleri elinden yaza kadar aldırıyor bana hiç gelmedi gelse çok pis tartışırım daha böyle huyu olan en az 10 hoca var dersimize giren bazıları sana takıyor kendisyle tartıştık ama tüm ödevlerini eksiksiz yaptığım bir hoca var sırf kendisine ters gittim diye sözlüme 50 verdi hiçbir ödevini yapmayan çocuğa ise 100verdi eğer ilk senen böyle geçerse oradan direk kaç. Bu arada saç uzunsa yandın
Okulu sevmiyorum dediğin gün çık dışarı sanayide, fabrikada, mağazada herhangi bir yerde çalış. Eve döndüğünde çantanı hazırlamaya başlarsın.
Hocam çok net söylüyorum eğer ailem olmasa ve iyi bir okul kazanmasaydım okumazdım iyi puan almaya birinin okumasına gerek yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı