Okulu seviyor musunuz?

Okulu ..

• Seviyorum

Oy: 31 18,3%
  • Sevmiyorum

Oy: 64 37,9%
  • Psikolojime göre değişiyor

Oy: 74 43,8%

• Oy verenlerin toplamı
    169
Okulda ki tartışma ortamını, bir şeyler öğrenmeyi seviyorum ama %95'i neandertal olan öğrencilerin bağıran, çağıran, derste uyuyan, dersi ufak beyinlerince kaynatmaya çalışanları sevmiyorum, 3.sınıf bir memur olup sürekli öğrencilere laf sokmaya çalışan kendini bir şey sanan avantacı öğretmen kitlesini sevmiyorum, benim babamın maaşından kesilen vergi ile maaşı ödenen öğrencilere kötü davranan hademeleri sevmiyorum, okulu askeri kışla gibi gören müdür ve uşaklarını sevmiyorum.
Okul 10 saat vaktimi alıyor ayno zamanda.
"YAPMAN GEREKEN İŞ İÇİN HÂLÂ NEYİ BEKLİYORSUN?"

Değişiyor bazen seviyorum bazen sevmiyorum mesela yarın pazartesi hiç sabah kalkasım yok ama cuma olsa iyi oluyor veya iyi derslerim olduğu gün ama genel olarak ger günü her dersi seviyorum.

%20 seviyorum
%80 sevmiyorum.

Nedenleri:
Adamlar tenefüste kalabalık oluyor hızlı virüs bulaşmasına neden oluyorlar.

Okulda ki tartışma ortamını, bir şeyler öğrenmeyi seviyorum ama %95'i neandertal olan öğrencilerin bağıran, çağıran, derste uyuyan, dersi ufak beyinlerince kaynatmaya çalışanları sevmiyorum, 3.sınıf bir memur olup sürekli öğrencilere laf sokmaya çalışan kendini bir şey sanan avantacı öğretmen kitlesini sevmiyorum, benim babamın maaşından kesilen vergi ile maaşı ödenen öğrencilere kötü davranan hademeleri sevmiyorum, okulu askeri kışla gibi gören müdür ve uşaklarını sevmiyorum.

"YAPMAN GEREKEN İŞ İÇİN HÂLÂ NEYİ BEKLİYORSUN?"

Anlamadım? Yapmam gerken iş bu ömrümde sadece okula gitmek mi olmalı?

Sadece vakit israfı sadece hocalarda öyle hele meslek lisesinde okuyan biriysen bende dahil demem o ki sevmiyorum istemedğim saçma konuları neden dinliyeyim veya seveyim Saat sabah 7'den 5'e kadar okulda vakit geçiriyorum toplam 10 Saat ne kadar vakit israfı okulunda ne yaptığı belli değil demem o ki sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı