Okulumda mutasyonlu virüs çıktı!

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 10 sınıf öğrencisiyim. Daha yeni aldığım habere göre okulumun pansiyon öğrencilerinden korona virüs testi pozitif çıkan kişiler olmuş. Sanırım mutasyonlu virüsmüş. Yarın okul var. Önlem aldık falan diyorlar. Fakat tabi ki inanmıyorum. Ailem beni göndermek istiyor ve zorluyor. Ben de gitmek istemiyorum. Ne yapabilirim, önerileriniz nelerdir?

Merhabalar. 10 sınıf öğrencisiyim. Daha yeni aldığım habere göre okulumun pansiyon öğrencilerinden korona virüs testi pozitif çıkan kişiler olmuş. Sanırım mutasyonlu virüsmüş. Yarın okul var. Önlem aldık falan diyorlar. Fakat tabi ki inanmıyorum. Ailem beni göndermek istiyor ve zorluyor. Ben de gitmek istemiyorum. Ne yapabilirim, önerileriniz nelerdir?
Bak şimdi onlara de ki: "Anne, baba eğer beni okula gönderirseniz ve ben virüs kaparsam size de bulaşır ve bana bir şey olmaz ancak siz ölebilirsiniz, bunu göze alacaksanız gönderin beni.". Korkacaklar ve vazgeçecekler.

Bak şimdi onlara de ki: "anne, baba eğer beni okula gönderirseniz ve ben virüs kaparsam size de bulaşır ve bana bir şey olmaz ancak siz ölebilirsiniz, bunu göze alacaksanız gönderin beni.". Korkacaklar ve vazgeçecekler.

Cok sacma. Gitmek istemediğini bahane arıyor sanacak bence ailesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı