Okulun akıllı tahtası açılmıyor

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar. Okulda bilgisayar hocası yok. 2-3 tane hocanın tahta sorununu çözdüm kendim. Hocalar kendi aralarında konuşmuş ve baska bir hoca çağırdı bugün. Tahta da sıkıntı yok hesap bilgilerini giriyorum klavye ile kabul etmiyor. Normalde ya USB'ya da şifre ile açılıyordu. USB'yi denedik ama açılmadı. Sanırsam şifre değiştirilmiş. Tahtayi açmanın başka bir yolu var mı?
Sistem: Pardus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Okulda bilgisayar hocası yok. 2-3 tane hocanın tahta sorununu çözdüm kendim. Hocalar kendi aralarında konuşmuş ve baska bir hoca çağırdı bugün. Tahta da sıkıntı yok hesap bilgilerini giriyorum klavye ile kabul etmiyor. Normalde ya USB'ya da şifre ile açılıyordu. USB'yi denedik ama açılmadı. Sanırsam şifre değiştirilmiş. Tahtayi açmanın başka bir yolu var mı?

Format atabilirsiniz. Fazla kafa yormadım arkadaşlar lütfen her şey format mı demeyin. Yorgunum.

Artı -2 Eksi
İllaki Pardus mu kurun diyorlar?

Okuldaki tüm tahtalar Pardus.

Milli olsun ayağına Pardus kurduruyorlar herhalde. Pardus kurulum videolarına bakabilirsiniz. Ama akıllı tahtanın dokunmatik sürücüsünü nasıl halledersiniz bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardus'u kullanmaya çoğu hocalar alışamadı zaten siz en iyisi güzel bir Windows 8.1 kurun format ile nasıl diyorsanız yanınızda bir klavye olsun USB ile bağlanan BIOS'a girip Rufus veya Ventoy ile ISO yazdığınız USB'yi seçip devam edin internete bağlı olsun sistem.

Pardus'u kullanmaya çoğu hocalar alışamadı zaten siz en iyisi güzel bir Windows 8.1 kurun format ile nasıl diyorsanız yanınızda bir klavye olsun USB ile bağlanan BIOS'a girip Rufus veya Ventoy ile ISO yazdığınız USB'yi seçip devam edin internete bağlı olsun sistem.
Ben kurarım da sıkıntı olmasın. Okulda tüm sistemler Pardus. Hoca rica etti ben de baktım ama olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı