Okuma kitabı önerisi

@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum. Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur. Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim. Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum. Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur. Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim. Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?

Tabii ki öneririm hocam.
Öncelikle başka bir hocamı etiketleyeyim. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Fareler ve insanlar.
GoW kitabı.
Mecburiyet.
Hayvan Çiftliği
İnsan ne ile yaşar.
Sefiler.
Doğu Express'inde cinayet.
Kimyacı.
Kızıl veba.
E son olarak kavgam.

Zulfi livaneli-son adanın çocukları.

Evrendeki son kayıt.
W. Rodman philbrick.

1984 ve geceye gölge düştü olabilir, yazarı pek bilindik değil fakat kitabı güzeldi. Beğendim ve tavsiye ediyorum, geceye gölge düştü kitabı hem ucuz ve ince kitap.

1984 distopya tarzı bir kitap. Okudum ve sıkılıp bıraktım. Diğer kitaba bakarım hocam tavsiye için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı