Okuma kitabı önerisi

Sherlock Holmes serisi.
Anne Frank'ın Hatıra Defteri.
Aziz Nesin kitapları, en iyi yerli yazarlarımızdan biri olduğunu düşünüyorum. Kitaplarında birçok siyasi eleştiri bulunuyor. "Ölmüş Eşek, Rıfat Bey Neden Kaşınıyor?" kitaplarını size öneririm, başlıklarına aldanmayın kitaplar çocuk romanı değil.

Sherlock Holmes serisi.
Anne Frank'ın Hatıra Defteri.
Aziz Nesin kitapları, en iyi yerli yazarlarımızdan biri olduğunu düşünüyorum. Kitaplarında birçok siyasi eleştiri bulunuyor. "Ölmüş Eşek, Rıfat Bey Neden Kaşınıyor?" kitaplarını size öneririm, başlıklarına aldanmayın kitaplar çocuk romanı değil.

Anne frankin hatıra defterini okumak bir türlü nasip olmadı. Diğer kitapta siyasi şeylerin olması benim için sıkıntı değil hangi eleştiri doğru hangisi yanlış ayırt edebiliyorum. Öneri için teşekkürler.

Bu kitaptan sonra Neil Gaiman - İskandinav Mitolojisi'ni okumak çok keyifli oluyor, tavsiye ederim.
Ayrıca Zülfü Livaneli'nin çoğu kitabını okuyun derim. Başlıca Serenad eseri tabii.

Serenadı daha önce duymuştum bir ara bakarım. Öneri için teşekkürler.

@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum. Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur. Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim. Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?
Hocam biraz kültürünüz açılsın derseniz.
Dünyaya yön veren en etkin 100 insan kitabını okuyabilirsiniz.

@Mv. Adayı Hadji Sun hangi kitabı okumaya karar verdiniz?

Anne Frankin Hatıra defteri
Geceye gölge düştü (aşk kitabıymış galiba normalde bu tarz sevmem fakat deneyeceğim)
Doğu Express'inde Cinayet (okuyacağım ilk polisiye roman olacak biraz heyecanlıyım)
Hayvan Çiftliği (bir kez daha okuyacağım)
Şimdilik bunları bitireceğim. Bitirdikten sonra listedeki diğer kitapları okuyacağım.

Hocam biraz kültürünüz açılsın derseniz.
Dünyaya yön veren en etkin 100 insan kitabını okuyabilirsiniz.

Araştırıp bakacağım hocam kitap güzelse okurum sınav senemdeyim iyi gelebilir.

Geceye gölge düştü (aşk kitabıymış galiba normalde bu tarz sevmem fakat deneyeceğim)
Doğu Express'inde Cinayet (okuyacağım ilk polisiye roman olacak biraz heyecanlıyım)
Şimdilik bunları bitireceğim. Bitirdikten sonra listedeki diğer kitapları okuyacağım.

Araştırıp bakacağım hocam kitap güzelse okurum sınav senemdeyim iyi gelebilir.
Çok güzel kitap hocam öneririm.

Bu listedeki bir kitap yerine kesinlikle bunun yerine şunu okumalısın diyebileceğiniz bir kitap yoksa bunları alıyorum.

@Mv. Adayı Hadji Sun deneyin hocam, kendim de çok kitap okuyan birisiyim. Kendi okuduğum kitabı öneriyorum ve kitaba bayılacaksın gerçekten. Amazon'da 30 TL gibi bir fiyatı vardı diye hatırlıyorum, Prime üyeliğin varsa Amazon'dan alabilirsin. Geceye düştü gölge kitabının yazarı Azem Sevindik diye bir yazar, yazarı pek bilindik bir yazar değil. Yazarın bilindik olmaması şüpheye düşürmesin, kitabı güzel.

Geri
Yukarı