Okuma yazma hızı düşen SSD garantiye gönderilebilir mi?

GMC Denali

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan almıştım, hâlâ garantisi mevcut. Okuma yazma kabiliyeti yarıya düştüğünü sebep göstererek değişim yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ben de Vatandan aldığım M.2 Ssd nin hızları düşmesi sonucunda garantiye gönderdim ve değiştirdiler ama benim kullandığım M.2 ssd kronik arızalı olduğundan gelen yeni ssd de bir kaç ay sonra yine bozuldu 2. defa değiştirmediler. Kullandığım SSD: Corsair Force MP510 240Gb

Evet ben de Vatandan aldığım M.2 Ssd nin hızları düşmesi sonucunda garantiye gönderdim ve değiştirdiler ama benim kullandığım M.2 ssd kronik arızalı olduğundan gelen yeni ssd de bir kaç ay sonra yine bozuldu 2. defa değiştirmediler. Kullandığım SSD: Corsair Force MP510 240Gb
Bendeki herhangi bir kronik sorunu olmadığı biliniyor ancak 1 yıl dolmadan yarısına düştü hız.

Evet ben de vatandan aldığım M.2 SSD'nin hızları düşmesi sonucunda garantiye gönderdim ve değiştirdiler ama benim kullandığım M.2 SSD kronik arızalı olduğundan gelen yeni SSD de birkaç ay sonra yine bozuldu 2. defa değiştirmediler. Kullandığım SSD: Corsair Force MP510 240GB.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım, hâlâ garantisi mevcut. Okuma yazma kabiliyeti yarıya düştüğünü sebep göstererek değişim yapabilir miyim?

Sorum farklı olacak fakat SSD okuma hızını nereden görebilirim?

Bendeki herhangi bir kronik sorunu olmadığı biliniyor ancak 1 yıl dolmadan yarısına düştü hız.
Gönderin hiç bir şey sormadan alıyorlar ve yeni SSD geldiği zaman mesaj atıyorlar Vatan bilgisayara gidip SSD yi geri alıyorsunuz.

Crystal Disk Mark programı ile bakabilirsiniz.

CrystalDiskMark

Gönderin hiç bir şey sormadan alıyorlar ve yeni SSD geldiği zaman mesaj atıyorlar Vatan bilgisayara gidip SSD yi geri alıyorsunuz.

Crystal Disk Mark programı ile bakabilirsiniz.
E postaya düşen sipariş onayı fatura olarak gösterebilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı