Okumanın yaşı var mı?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
İçimde kalan bazı şeyler var. Şu an 25 yaşındayım fakat 26-27 gibi istediğim bir bölümü okumak istiyorum. Aynı zamanda çalışıyor olacağım. Sizce okumanın yaşı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar mühendisliği bitirdim, yüksek lisans yaptım, doktora da yaptım, şu an da yurtdışında çalışıyorum işlerim çok yoğun, fakat bir yandan da ekonomi okuyorum, ekonomiye çok merak sardım çünkü, belli olmaz belki kariyer değişikliği yaparım, okumanın yaşı yok fakat Türkiye gerçeklerini, maddi durumunuzu vesaire her şeyi düşünüp ona göre karar vermeniz gerekiyor, bu okulu okumadan önce bir de sınava hazırlanma aşaması var.

Bilgisayar mühendisliği bitirdim, yüksek lisans yaptım, doktora da yaptım, şu an da yurtdışında çalışıyorum işlerim çok yoğun, fakat bir yandan da ekonomi okuyorum, ekonomiye çok merak sardım çünkü, belli olmaz belki kariyer değişikliği yaparım, okumanın yaşı yok fakat Türkiye gerçeklerini, maddi durumunuzu vesaire her şeyi düşünüp ona göre karar vermeniz gerekiyor, bu okulu okumadan önce bir de sınava hazırlanma aşaması var.
DGS ile sadece TYT çalışarak gitmeyi düşünüyorum. Maddi durumdan yana bir sıkıntı yok. Normalde zaten yazılımla uğraşıyorum çok uzun süredir.

Sınav her türlü kazanılır ben zamanında çok dip durumlardan ÖSS kazanmıştım, DGS veyahut YKS fark etmiyor, zaten halihazırda ilgilendiğin bir işin de varmış ayrıca maddi sıkıntın da yokmuş, kesinlikle okunur.

Geri
Yukarı