Rehber Olası Samsung B Die çipli RAM'ler ve OC hakkında kısa bilgiler

En iyisi olanı kullanıp devam etmek. En azından 64ns kadar düşürdüm. Okuma yazmaları da gayet yüksek. Yeni RAM alacak olsak ne önerirsiniz?
Yeni bir konu açıp bütçenizi belirtin ve beni etiketleyin, yardımcı olurum.

Bu şekilde B Die bulup konu açmak kolay. Olay o çipe sahip belleği ben alabiliyor muyum? Hayır? O zaman bir anlamı yok. Ha tabii ki konunuz çok güzel ve yararlı lafım kesinlikle size değil. Ayrıca stabilite için bu kadar abartılı testler yapmaya da gerek yok. Default Config bile size stabilite için en azından fikir verebilir. Ayrıca SoC voltajı arttırmak yerine azaltmayı şiddetle öneririm keza çoğu kişide bu voltajın artması hiçbir şeyi değiştirmiyor lakin azaltmak tasarruf olarak güzel şeyler katıyor. VDDG IOD voltajı içinde aynı şey geçerli.
Burada sarf ettiğiniz kelimeleri bu arkadaşa, bana veya bize etmemeniz gerek buna sebep olan kişilere veya kendinize ithaf edebilirsiniz. Ayrıca gereksiz agresifsiniz :(

Burada sarf ettiğiniz kelimeleri bu arkadaşa, bana veya bize etmemeniz gerek buna sebep olan kişilere veya kendinize ithaf edebilirsiniz. Ayrıca gereksiz agresifsiniz :(
Agresif değilim? Bu benim normal halim. Ayrıca zaten lafımın ona olmadığını da yazmışım. Bence siz bir daha okuyun.
10-15W işlemci güç tüketimi kimseyi üzmez.
Güç tüketimi değil de sıcaklık olarak bakıyorum ben. Aynı yerde olmadıkları gibi aynı tepkileri de vermiyor. Core voltage gibi değil yani. Lakin soğutabiliyorsanız verirsiniz voltajı, vermeyin yazmamışım zaten verilmesini önermiyorum.
Konuda bunun hakkında bilgi verdim, dikkatli bakmamışsın.
Görmedim o kısmı yüzeysel geçtim. Kusura bakmayın.

Agresif değilim? Bu benim normal halim. Ayrıca zaten lafımın ona olmadığını da yazmışım. Bence siz bir daha okuyun.

Güç tüketimi değil de sıcaklık olarak bakıyorum ben. Aynı yerde olmadıkları gibi aynı tepkileri de vermiyor. Core voltage gibi değil yani. Lakin soğutabiliyorsanız verirsiniz voltajı, vermeyin yazmamışım zaten verilmesini önermiyorum.

Görmedim o kısmı yüzeysel geçtim. Kusura bakmayın.
Haklısınız.

Merhaba dostlar yakın zamanda apu işlemcili yeni sistem topladım 5600g işlemcili sistem igpu ya hız aşırtma yaptım 2300mhz de kullanıyorum şimdi tek eksik ram hızları kaldı xmp profiliyle 3200mhz 16-18-18-38 hızlarıyla 1.35v ile kullanıyorum ürünün modeli F4-3200C16D-32GIS stick te de 04320x8810b bu kod yazıyor typhoon burner a girdiğimde windows tarafından engellendiği yazıyor ancak aida da Samsung olduğu yazıyor b-die olma ihtimali çok yüksek mhz öncelikli ayarları nasıl yapabilirim çünkü apu kullandığım için yüksek mhz de ekstra 5-10 fps verim alma durumu var ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Geri
Yukarı