Olay Görüntüleyicisindeki Hatalar

jaderael

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Olay görüntüleyicisine girdiğim zaman "Yönetim Olayları" kısmında çok fazla hata gözüküyor. Bilgisayarımda gözle görülür bir hata yok ama bu kadar çok hatanın gözükmesi beni bir miktar meraklandırdı. Sebebi nedir ve herkeste mi böyle? Sadece merakımdan soruyorum :)

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en son kontrol edeli biraz oldu ama yanlış hatırlamıyorsam bende de böyle. Normal olduğunu düşünüyorum. İrili ufaklı tüm hataları kaydediyor neticede. Normal değilse benim bilgisayarda da sorun var demektir.

Ben en son kontrol edeli biraz oldu ama yanlış hatırlamıyorsam bende de böyle. Normal olduğunu düşünüyorum. İrili ufaklı tüm hataları kaydediyor neticede. Normal değilse benim bilgisayarda da sorun var demektir.
Bende de DistributedCOM hataları oluyor. Sorun oluşturur mu bilmiyorum.

@ust_sel Konu dışı olacak ama o işlemciyle ekran kartı darboğaz yapıyor mu?
Aynı hata türü bende de var. Bilgisayarım daha bir senelik ve donanım kötü değil. Dediğiniz gibi muhtemelen irili ufaklı hataları kaydettiği içindir. Ayrıca sfc /scannow komutuyla tarama yaptırınca da herhangi bir hata çıkmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı