Banka/Kart OlduBil ile Akaryakıtta %10 İndirim

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 928
OlduBil ile akaryakıt için %10 indirim yapılıyor. En fazla 50 TL kazanılabilir.

Utku Bey, daha önce bu ismi duymamıştım sizin bildiğiniz bir kart mı bu? Ayrıca linkte başvuru ile alakalı bir yazı göremedim. Fiziksel olarak bir karta mı ihtiyacımız var yoksa uygulamayı indirip indirimden yararlanabiliyor muyuz? Bilginiz var mı acaba?

Utku Bey, daha önce bu ismi duymamıştım sizin bildiğiniz bir kart mı bu? Ayrıca linkte başvuru ile alakalı bir yazı göremedim. Fiziksel olarak bir karta mı ihtiyacımız var yoksa uygulamayı indirip indirimden yararlanabiliyor muyuz? Bilginiz var mı acaba?
Fiziksel olarak ediniliyor 10 TL bir ücreti var, ben kullanıyorum haftasonları da restoran alışverişlerine %10 verdiği için. Şimdiye kadar bir sorun olmadı.

Fiziksel olarak ediniliyor 10 TL bir ücreti var, ben kullanıyorum hafta sonları da restoran alışverişlerine %10 verdiği için. Şimdiye kadar bir sorun olmadı.
Restoran alışverişlerinde indirim falan yapılıyor diyor uygulamada fakat hangi restoranlar olduğu gözükmediği için kullanmak istemiyorum. Bana açıklar mısınız?

Restoran alışverişlerinde indirim falan yapılıyor diyor uygulamada fakat hangi restoranlar olduğu gözükmediği için kullanmak istemiyorum. Bana açıklar mısınız?
"Restoran alışverişlerinde" indirim yapılıyor. Restoran olması ve sektörünün doğru gözükmesi yeterli.

Param ile ortak kampanyalara sahip bir kart. OlduBil, Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. markası oluyor. Devletin ihalelerini almasıyla da oldukça tanıdık zaten.

Utku hocam ben 15 yaşındayım limitsiz "onaylı" hesaba geçmek için velimin kimlik bilgilerini ve ikametgah belgesini sisteme yükledim bir sorun olur mu acaba güvenli mi?

Geri
Yukarı