Olduğunu gerçekten o anı net hatırladığım olaylar

Değişik hayatımda ömrümde duymadım böyle bir şey yakın zamanda bunları tetikleyecek bir olay oldu mu? Eskiden olupta şimdi olmayan bir farklılık var mı hayatında? Sosyete olmayan uygun fiyatlı bir psikoloğa gidin.

Yani aslında bir sorun hissetmiyorum. Ama anlamadığım olay gerçekten olduysa olay etraftakilerde nasıl olmadı olabiliyor. Veya olmadıysa ben nasıl oldu olarak biliyorum.
Orta okul zamanında bir haber yayılmıştı o zamanlar. Böyle insanlar hatırlamadığı şeyleri hatırlıyor gibi olaylar oluyordu. Hatta haberin bir tane linkini buldum Mandela Etkisi ile Çoğunlukla Yanlış Hatırlanan ve Doğrusunu Görünce Şaşıracağınız 15 Şey
Bununla bir alakası olabilir mi acaba?

Akşamları iyi uyu uykunu. Hayatı ponnyler gibi pozitif yaşamaya çalış içinde karamsarlık var mı?

Yoo karamsarlık yok aslında hiç.

Doktora görünün. Kan değerlerinize baktırın. Bir şey çıkmaz ise nöroloji yada psikiyatriye gidebilirsiniz. Yaşadığınız bu olayları kesinlikle anlatın. Geçmiş olsun dostum.

Çocukluğumda bende bazı yaşadığım ortamları daha önce yaşamışım gibi oluyordu. Çözümü sosyalleşmek. Sosyal olun ve büyüdüğünde bunlardan eser kalmayacak.

Çocukluğumda bende bazı yaşadığım ortamları daha önce yaşamışım gibi oluyordu. Çözümü sosyalleşmek. Sosyal olun ve büyüdüğünde bunlardan eser kalmayacak.

Açıkçası olabildiğince sosyal olduğumu düşünüyorum. Ayrıca 18 yaşına geldim büyüdüğümde nasıl eser kalmayacak onu anlamadım.

Açıkçası olabildiğince sosyal olduğumu düşünüyorum. Ayrıca 18 yaşına geldim büyüdüğümde nasıl eser kalmayacak onu anlamadım.
Şuan geçimini ailen sağlıyor, kendi ayakların üzerinde durduğunda bunlara zamanın bile kalmayacak. Hayat toz pembe değil maalesef. Siz bugün geçim sıkıntısı çekmiyorsunuz. Oysa sanayii'de çalışan bir çırak bile hayatın gerçeklerinin farkında. Sadece zamana bırakın.

Şu an geçimini ailen sağlıyor, kendi ayakların üzerinde durduğunda bunlara zamanın bile kalmayacak. Hayat toz pembe değil maalesef. Siz bugün geçim sıkıntısı çekmiyorsunuz. Oysa Sanayii'de çalışan bir çırak bile hayatın gerçeklerinin farkında. Sadece zamana bırakın.

Yani zamanında sanayide çalıştım. Gerçi oda babamın sürekli alışveriş yaptığı yer. Babam otoboyacı. (araba boyacısı) çok onun yanında çalışmışlığım var ve boya aktarının yanında çalışmıştım sanayide. Açıkçası bu olay gerçekten bir garip geldi. Açıkçası normal hissediyorum kendimi her zaman. Ama bu olayı böyle (ya fark ettim ya da böyle olduğunu düşündüğümden) bir boşluğa girdim açıkçası. Yarın yazılım sınavı var ona bakamıyorum şu an bu konudan dolayı. Kafam bayağı karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı