Olması gereken uygulama

• Konuyu başlatan eTasci
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 682
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

eTasci

Ziyaretçi
Uyguladığınız kurallar tamamen yanlış ve katı. Kişi yanlış yapmış veya sitenizin kurallarına uymamış olabilir kendisini birkaç kez uyarırsınız hala aynı tutumu sürdürmeye devam ediyorsa o zaman aşamalı cezai yaptırımlar uygularsınız. Siz ne yapıyorsunuz uyarı yapmadan hemen cezai yaptırıma gidiyorsunuz peki hiç düşünmüyor musunuz bu yaptığımız doğrumu hiç uyarmadan bu hareketi yapıyoruz diye kendinizi sorgulamıyor musunuz? Tabi iki neden sorgulayacaksınız sizleri tanıdığım kadarıyla sizlerde şu düşünce hâsıl olmuş. Biz kimseyi burada zorla tutmuyoruz kurallarımız bu isteyen uyar istemeyen gider. Bu yüzden sitenize yorum yazmayı uygun bulmuyorum. Üyeliğimi tamamen kapatabilirsiniz.

Herkese yapıyorlar aynısını. Sana özel değil kardeşim. Ceza yiye yiye alışıyorsun. Küçük gereksiz şeylerden aldığım da oldu hiç neden sunulmaksızın ceza aldığım da oldu ama takmıyorum. Böyle şeyler için insan canını sıkmamalı.

Benim canım sıkılır. Yargısız infaz yapıyorlar kesinlikle kabul edilecek durum değil. Neyse kimse istenmeyen yerde durmaz ben buraya kişilerin hobisini tatmin etmek için üye olmadım. Şamar oğlanı olduk gelen vuruyor giden vuruyor . Yapılan davranışı kesinlikle doğru bulmuyorum siteye üye olurken sözleşmede bunlar belirtilmiş olabilir fakat genede kişiyi uyarmak en gerekir okusaydın veya neden okumadın sözleri tamamen yanlış okumamış olabilirim veya gözümden kaçmış olabilir. Bu size böyle davranma hakkını vermez kesinlikle uyarı yapılmadan bu tip uygunsuz davranışa başvurmak doğru değil daha siteye yeni üye oldum yazdığım yazıda yazım hatası bulundu hemen ceza kimse kimseyi küçük düşürme hakkına sahip değil. Tamam yazarken dikkat edilmemiş ikaz edilir hala tavrını sürmeye devam ediliyorsa o zaman ne yapılacaksa yapılır.

Yeni üyelere ve hiç ceza almamış kişilere karşı daha iyi niyetli davranıyoruz ve birçok kez uyarı sonrası ceza veriyoruz ve siz de 2-3 aydır ceza almamışsınız. Neden böyle bir konu açtınız bilmiyorum fakat dilerseniz hesabınızı silebiliriz.

Sitenize uzun zamandır girmiyorum girmeme sebebim bu yaptığınız yargısız infaz bunu asla kabul edemiyorum.
Lütfen üyeliğimi silin böyle katı kurallarla yönetilen sitede kalmak istemiyorum lütfen gereğini yapın. Yaşımı size söylemek istemiyorum İnternet ortamında çok uzun yıllar kalmış biri olarak bu şekilde davranan sayılı siteler arasında olduğunuzu belirteyim. Sizce yaptığınız doğru olabilir acaba karşı taraf bu yaptığınız uygulamadan ne kadar memnun. Eğer bir yanlış varsa bu yanlışı başka bir yanlışla kapatmak sizce ne kadar adil kurallarınıza saygım var fakat yargısız olmaması lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı