[Oltalama] Bir kadın sizin hakkınızda bir paylaşım yapmış

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Uzun zamandır süregelen bir oltalama tekniği. Genelde Instagram üzerinden şöyle bir mesaj geliyor:

Merhaba bir kadın sizin hakkınızda bir paylasim yapmış çok iğrenç ve utanç verici yazılar yazmış bende internet sayıfasinda gördüm bu hakkınızda denilenler gerçekten doğru mu ?

Oltalama.jpg

Bu tür mesajlara itibar etmeyiniz. Gönderen kişi gerçek olsa bile hesabı hacklenmiştir. Ha hacker ile dalga geçmek istiyorsanız zevkli olabilir :)

Uzun zamandır süregelen bir oltalama tekniği. Genelde Instagram üzerinden şöyle bir mesaj geliyor:

Eki Görüntüle 1536145

Bu tür mesajlara itibar etmeyiniz. Gönderen kişi gerçek olsa bile hesabı hacklenmiştir. Ha hacker ile dalga geçmek istiyorsanız zevkli olabilir :)

Çoğu zaman böyle beyinden yoksunlar atiyor bana da bende şu an foruma uymayacak şekilde mesaj yazıp engelliyorum.

Bana da yazdılar hatta adıma şikayet açılmıştı şikayet var sitesinde sonra bana yazan kişiye hemen yarın cumhuriyet başsavcılığına gideceğimi söyledim ve beni engelledi :D

Bana da geldi. Bende bu kadar ünlü olunca hayranımız çok. Sevmeyenlerimizde ancak böyle karalama yapıyorlar, böyle haberlere itibar etmeyin, kişisel hesabımdan bilgilendirdiğiniz için teşekkürler yazdım. Aslında bot olduğunu biliyordum, belki birisi görüpte belki sazan gibi düşüp cevap verir dedim. 3 gün sonra cevap yazmışlar. Ne demek efendim. Diğer hesabınızı kapattınız mı ben bulamadım diyor. Dur vereyim dedim, bekliyorum dedi. Nah çeken dedeyi gönderdim. Küfür edip engellediler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı