2000-2200 TL Oyun Sistemi Önerisi

Burak Dönmez

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar.
Yakın bir arkadaşım bir kasa alacağını söyledi ve benden bir sistem toplamamı rica etti. Bende böyle bir sistem topladım. Gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Overlock yapacağız. Şu an piyasada ki oyunları hangi derecelerde oynatır yorumlarınız neler ? İleride belki işlemci için upgrade yapar onu bilmiyorum. Yorumlarınız için teşşekür ederim.

Adsız.png

İşlemci sanki biraz düşük kalmış. Tamam OC ile uygun konuma geliyor ama böyle bir sisteme böyle bir işlemci yakışacağını söyleyemem açıkçası. Bu işlemci sadece uygun fiyatlı toplama bilgisayarlar da kullanılıyor. Sadece demeyelim de genelde diyelim.

Hayali sistem felan değil arkadaşım. Cidden almayı planlıyor arkadaşım. Yaz aylarında alıcak büyük ihtimal. O zaman da çalışıp para bulucak. Bir şekilde alacak. Şu an dolar yüksek o zamana kadar düşer ise bu sistem ' i uygun gördüm. Belki 2000 TL'den alabiliriz.

Bütçesi belli olmayan ne zaman alınacağı belli olmayan bir sistem için bizlerden yorum beklemeyin.
Teknoloji hızlı ilerliyor yazın yeni konu açabilirsiniz.

Zaten hep arkadaşımız bizden sistem toplamamızı ister hadi onu gectim yaza kadar baya bir zaman var bir zahmet o zaman aç.

Bende 2-3 güne alacak sanıyorum. Kardeşim ban yiyeceksin bugüne yarine hayali sistem diye. Zamanı gelince yeni konu açın size yardımcı oluruz.

Arkadaşım genel de LOL gibi oyunları oynuyor ama piyasada ki oyunları da oynayabileceğini söylüyor fakat oyun ismi vermiyor. Sınırlarımız belli olduğu için böyle bir sistemin uygun olup olmadığı merak ettiğim için konuyu açtım. Bütçe bu civarlarda işte yaptığım sistemden belli olduğu gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı