"Olur olur yeriz" muhabbeti

Onlara bu resmi gönder. Alın yiyin.
vQok1O.jpg

Arka Sokaklar'dan en fazla komedi olur diyeceğim ama komedi bile olamaz bence yeni bölümleri aşırı saçma bence eski bölümleri birazdaha güzel.

Hocam, ne kadar eski :D
konu Arka Sokaklar olunca çünkü zaman birazcık anlamsız oluyor.

Ne zamandan beri olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok, acaba uzun süredir sadece oyun mu oynadım?

Şu anki halimizi arayacağımızdan o kadar eminim ki.

"Ğ" demekle aynı şey gibi geliyor aslında bana ama olsun.
Tam bir fikrim yok. Tek Discord, Steam, YouTube ve Technopat hesabım var. Oralarda da kaliteli insanlar takip ediyor olmalıyım ki duymadım. Ya da 13 yaşında olmama rağmen çağa ayak uyduramıyorum...

"Ğ" demekle aynı şey gibi geliyor aslında bana ama olsun.
Tam bir fikrim yok. Tek Discord, Steam, YouTube ve Technopat hesabım var. Oralarda da kaliteli insanlar takip ediyor olmalıyım ki duymadım. Ya da 13 yaşında olmama rağmen çağa ayak uyduramıyorum...
Çağa ayak uydurmamak en güzeli. Biraz hayatımı düzene sokunca ben de sosyal medya kullanımını bırakmayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğü her saçma şeye gülen arkadaşıma attım bu videoyu "sen benimle testosteron mu geçiyon alperen?" dedi ve engelledi...
Sıkıntı tek bende değil sanırım.

Bildiğim kadarıyla Arka Sokaklar'ın bir bölümünde geçiyor. Adamın biri evde karısıyla çocuğunu rehin almış ve Mesut Güneri adamı ikna etmeye çalışıyor ve adam sen benim külahıma anlat (böyle yazmak durumundayım.) gibisinden bir şey diyor ve o sırada adamın eşi ''Sus be terbiyesiz'' diyor. Daha sonra Mesut'da ''Olur olur yeriz'' diyor. Yaklaşık 100 bölüm önce bıraktığım ve bu bölümün izlediğim zamanlara denk gelmiş gibi. Bölümü tam hatırlamıyorum. Ben böyle bir sahne hatırlamıyordum.

Geri
Yukarı