Omen 15-EK1004NT vs. 16-B0003NT

Darboğaz olmadığı sürece 3070 daha mantıklı değil mi? RAM de daha yüksek mobil uygulama geliştirirken ihtiyaç olabilir.

Hocam bu arada 3060 mı daha iyi 3070 mi?
3070 daha iyi ama bu ikisi arasında seçim yapacak olsam alttaki derdim üsttekinin işlemcide kötü alttakine göre birde max q olayı var.

Darboğaz olmadığı sürece 3070 daha mantıklı değil mi? RAM de daha yüksek mobil uygulama geliştirirken ihtiyaç olabilir.

Hocam bu arada 3060 mı daha iyi 3070 mi?

Max Q 3070e gore Max-P 3060 onde ama 3070 olan 100W, fakat gene de alınmaz butcenız nedir hocam.

Max Q 3070e gore Max-P 3060 onde ama 3070 olan 100W, fakat gene de alınmaz butcenız nedir hocam.

Hocam Monster kesinlikle almayı düşünmüyorum ısınma sorunu var çok ağır, bütçem 30k. Eğer 1-2 FPS oynayacaksa 3070 daha mantıklı geliyor ama büyük bir fark varsa işlemciyle beraber o zaman 3060 alabilirim.

Ayrıca çok ısınmasını da istemiyorum.

Isınma sorunu o modelde o kadar yok tongfang kasa. Gamegaraja bakabilirsiniz o zaman bu bütçede başka Max-P cihaz yok 3070 olarak.

Anladım hocam teşekkürler Monster'ı da göz önüne alayım o zaman.

3070 daha iyi ama bu ikisi arasında seçim yapacak olsam alttaki derdim üsttekinin işlemcide kötü alttakine göre bir de Max Q olayı var.

Hocam iyi mi değil mi kafam karıştı bir başka kişi de 3060 daha iyi diyor. Alacağım FPS ne kadar fark eder? Bir de aralarında büyük bir ısınma farkı olur mu?

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkürler Monster'ı da göz önüne alayım o zaman.

Hocam iyi mi değil mi kafam karıştı bir başka kişi de 3060 daha iyi diyor. Alacağım FPS ne kadar fark eder? Bir de aralarında büyük bir ısınma farkı olur mu?
Bu attığınız laptopda max Q 3070 bulunuyor diğerinde max P internetten kıyaslamalarına bakabilirsin fps ne kadar fark ediyor diye ama bana kalırsa işlemcisi eski olduğu için almazdım o laptopu monster daha mantıklı ikisindende

Geri
Yukarı