Omen by HP 880-075NT sisteme Big Sur kurulur mu?

kuzeyacr

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bendeki bilgisayar. Bu sisteme Hackintosh Big Sur Kurabılır mıyım ya da ne kurabılırım, yardım edebılır mısınız?

HP adı: Naples SSID: 8308 anakart
  • Form faktörü: UATX: 24,0 X 24,0 CM (9, 4 X 9,4 inç)
  • Yonga kümesi: H270
  • Bellek yuvaları: 4 X DDR4
  • İşlemci yuvası: LGA1151
  • NVIDIA GeForce GTX 1080
  • Intel Core i7-7700K
  • Samsung 970 EVO Plus 1TB M.2 SSD
  • Tümleşik ses Ses Codec bileşeni: ALC3863-CG Yüksek Çözünürlüklü (Azalia) 5.1 kanal ses desteği Teknoloji: Realtek RTL8161.

• iGPU = Integrated Graphics Processing Unit
  • Türkçesi: Dahili Grafik İşleme Birimi
iGPU, dahili GPU'yu ifade eder. Bazı BIOS'larda dahili GPU'yu devre dışı bırakma/etkinleştirme ve bu GPU'ya ayrılan bellek miktarını ayarlama olanağı sunulur.

Kullanırım derseniz iGPU ile Big Sur deneyebilirsiniz. Yetmez, GTX 1080 kullanmak istiyorum derseniz evet, Big Sur'dan vazgeçip High Sierra indirmelisiniz. Yazım kurallarına da dikkat edin.

Kullanırım derseniz iGPU ile Big Sur deneyebilirsiniz. Yetmez, GTX 1080 kullanmak istiyorum derseniz evet, Big Sur'dan vazgeçip High Sierra indirmelisiniz. Yazım kurallarına da dikkat edin.

Big Sur yuklemek isterim. iGPU ile nasıl yüklerim? Bu konuda çok yeniyim. Big Sur'da yükleme esnasında 15 dakika kaldı kısmında hep takılıp kaldı oradan ilerleyemedim. Yaklaşık bugünle 5 gün oldu, hiçbir ilerleme katedemedim. Yardımlarınızla inşallah kurulum tamamlamak istiyorum.

Bu videoyu aç:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS ayarları kısmında dGPU(Ayrık/Dahili)'yu devre dışı bırakıp iGPU(Dahili)'dan görüntü alabileceğin ayarlar mevcut. O ayarları yaptıktan sonra 7700K için olan Kaby Lake config dosyasının adını config.plist olarak değiştirip kurulum dene.

Geri
Yukarı