Omuzun iç kısımlarında ağrı

Arkadaşlar, malum, karantina. Aylardır ne koşu yaptım, ne dumbell kaldırdım. Dün akşam sınav çekmeye çalıştım. 10 tane anca yapmışımdır. O zamandan sonra omzumun iç kısmı en küçük zorlamada açıyor. Boynun ve omzun tam ortasının biraz altı. En küçük zorlamaya gelmiyor. Hafif şekilde bastırmak bile acıtıyor. Neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kendiniz de demissiniz ya, aylardir calismiyordum dun gece 10 sinav cektim. Isinmadan yapmissiniz, muhtemelen kaslariniz zorlanmis. Sicak su torbasini bolgeye uygulayin, yakinda gecer muhtemelen.

Arkadaşlar, malum, karantina. Aylardır ne koşu yaptım, ne dumbell kaldırdım. Dün akşam sınav çekmeye çalıştım. 10 tane anca yapmışımdır. O zamandan sonra omzumun iç kısmı en küçük zorlamada açıyor. Boynun ve omzun tam ortasının biraz altı. En küçük zorlamaya gelmiyor. Hafif şekilde bastırmak bile acıtıyor. Neden olmuş olabilir?
Hareketleri ısınmadan mı yaptınız?

Anlamadım?
İlk başta ısınmanız gerekiyor yoksa ağrı olur. Isınma hareketleri yapın. Hemen şınav çekmeyin. Evin içinde yürüyün normal tempoda. Isınana kadar yapıyorum. Sonra koşuyorum. Atletizm yapıyorum ben.
Furkan iyi bir çocuktu ama bir problemi vardı. UNUTKANLIK...
Evet ya aklıma geldiği gibi şınav çektim. Isınma hareketleri falan hiç aklıma gelmedi. Sanırım en baştan herşeyi tekrar etmem lazım. Unutmuşum iyice.

Geri
Yukarı