One Drive klasöründeki .txt dosyası nedir?

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Bir dosyayı telefonuma aktarmak için One Drive kullanacakken fark ettim benim oluşturmadığım bir not var nereden geldiği hakkında hiçbir fikrim yok ve biraz da şüphelendim bunu görünce sizce ne olabilir?
(Av; Kaspersky Free)

Ekran görüntüsü 2021-03-01 131703.png

Ekran görüntüsü 2021-03-01 131857.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dosyayı telefonuma aktarmak için One Drive kullanacakken fark ettim benim oluşturmadığım bir not var nereden geldiği hakkında hiçbir fikrim yok ve biraz da şüphelendim bunu görünce sizce ne olabilir?
(Av; Kaspersky Free)

Eki Görüntüle 901189

Eki Görüntüle 901195

USB belleklerde de txt dosyaları oluyor normal diye biliyorum ama gördüğüm kadarıyla not bırakılmış indirdiğiniz bir programdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Bana İngilizce dersinde yazılmış bir not gibi geldi. Başka biri kullanıyor mu PC'yi?
Hayır benden başkası kullanmıyor.
Bu virüs değil de güzel bir taktik olan hesabınıza biri girmiş ve not bırakmış :D, şifrenizi acilen değiştirin.
2 adımlı doğrulama var ve ben bile telefonum olmadan kendi hesabıma giremiyorum neyse önlem almakta fayda var değiştireceğim.
USB belleklerde de txt dosyaları oluyor normal diye biliyorum ama gördüğüm kadarıyla not bırakılmış indirdiğiniz bir programdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Son zamanlarda steam gibi bilindik programlar dışında bir şey kurmadım.
Bi bu tarihlere yakın hamachi programını kurmuştum ondan da çok zarar gelmez diye düşünüyorum popiler bir program. (17.02.21 tarihinde indirmişim ondan değil demekki.)

Hayır benden başkası kullanmıyor.

2 adımlı doğrulama var ve ben bile telefonum olmadan kendi hesabıma giremiyorum neyse önlem almakta fayda var değiştireceğim.

Son zamanlarda Steam gibi bilindik programlar dışında bir şey kurmadım.
Bir bu tarihlere yakın Hamachi programını kurmuştum ondan da çok zarar gelmez diye düşünüyorum popiler bir program. (17.02.21 tarihinde indirmişim ondan değil demek ki.)

Bu dosya Hamachi'den midir bir bilgim yok fakat Hamachi kullanmanızı tavsiye etmem.
Ben kullanıp kaldırdıktan sonra uzun süre internete bağlanamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı