OneDrive kaldırdıktan sonra masaüstündeki dosyalar silindi

mertyksl

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 kullanıcısıyım bugün OneDrive'ı linkte olduğu gibi kaldırdım sonra bütün dosyalarım masaüstünden kayboldu. Arama kısmından dosyaları arattığımda dosyaların birçoğunu bulamadım. Bulduğum dosyaları da dosya bulunamadı hatasıyla açmadı. OneDrive hesabıma girdiğimde sadece 1 2 dosyam oradaydı zaten 5 GB'lık depolamam var. Bazı oyun dosyalarım dahil yaklaşık 80 GB'lık dosyam kayboldu. Bu dosyaları kurtarma imkanım var mı yoksa hepsi gitti mi ? İsmi arama kısmında çıkan dosyalarıma tıkladıgımda da aşağıdaki hatayı alıyorum.

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumla ben de karşılaştım. Benim dosyalarım aslen d sürücüsünde olup masaüstünde d ye giden kısayolları olduğu için sorun olmadı. Geri dönüşüm kutusundan o kısayolları da bulup geri yükledim. C sürücüsünde olan bir - iki dosyayı da kullanıcılar dosyasında buldum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Windows 10 kullanıcısıyım bugün OneDrive'ı linkte olduğu gibi kaldırdım sonra bütün dosyalarım masaüstünden kayboldu. Arama kısmından dosyaları arattığımda dosyaların birçoğunu bulamadım. Bulduğum dosyaları da dosya bulunamadı hatasıyla açmadı. OneDrive hesabıma girdiğimde sadece 1 2 dosyam oradaydı zaten 5 GB'lık depolamam var. Bazı oyun dosyalarım dahil yaklaşık 80 GB'lık dosyam kayboldu. Bu dosyaları kurtarma imkanım var mı yoksa hepsi gitti mi ? İsmi arama kısmında çıkan dosyalarıma tıkladıgımda da aşağıdaki hatayı alıyorum.

Eki Görüntüle 306576
Bende OneDrive klasörünü sildim, nasıl geri getirebilirim

Siz geri getirebildiniz mi?

Windows 10 kullanıcısıyım bugün OneDrive'ı linkte olduğu gibi kaldırdım sonra bütün dosyalarım masaüstünden kayboldu. Arama kısmından dosyaları arattığımda dosyaların birçoğunu bulamadım. Bulduğum dosyaları da dosya bulunamadı hatasıyla açmadı. OneDrive hesabıma girdiğimde sadece 1 2 dosyam oradaydı zaten 5 GB'lık depolamam var. Bazı oyun dosyalarım dahil yaklaşık 80 GB'lık dosyam kayboldu. Bu dosyaları kurtarma imkanım var mı yoksa hepsi gitti mi? İsmi arama kısmında çıkan dosyalarıma tıkladığımda da aşağıdaki hatayı alıyorum.

Eki Görüntüle 306576

Bu hatanin aynisini aliyorum, bir cozum bulabildin mi? Dosyalarin geri geldi mi? Yardimci olursan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı