OneDrive'dan nasıl kurtulurum?

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Laptopumu ilk kurduğumda OneDrive yüklü gelmişti. Ben de güzeldir diye kurmuştum. Artık kullanıcı klasörümde OneDrive klasörü var ve bunun içinde masaüstü, videolar, resimler, belgeler gibi kitaplıklar var. Ben de şu an OneDrive'dan Mega'ya geçmek istiyorum ama dosyalarımı tekrar eski yerlerine dönmeyi ve OneDrive'ı kapatıp o klasörü nasıl sileceğimi bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her bilgisayar formatladığımda karşıma gelen olay. Görev yöneticisinden başlangıç kısmından Onedrive'ı kapatıp sağ altta ki sekmelerden de sağ tıklayıp "hesabı kapat" dedikten sonra hiç bir veri yedeklenmeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her bilgisayar formatladığımda karşıma gelen olay. Görev yöneticisinden başlangıç kısmından Onedrive'ı kapatıp sağ altta ki sekmelerden de sağ tıklayıp "hesabı kapat" dedikten sonra hiç bir veri yedeklenmeyecektir.
Ben yedeklemesini demiyorum zaten, klasörler kaldırılmıyor ve kaldırısam PC'den siliyor
OneDrive'ı kapat seçeneği yok mu?
Yok

Bu seçenek yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    241,7 KB · Görüntüleme: 63
Bu seçenek yok mu?
Eşitlemeyi duraklat demekten bahsetmiyorum, zaten Windows 10 OneDrive kaldırmar rehberinden verilen şeyleri yaptıktan sonra artık Downloads, Videos, Photos klasörleri çalışmıyor
OneDrive'ı kapat diyince zaten sadece kapanıyor dosyalar orada durmaya devam ediyor, o anlamda değil Kapat

Yeni konular

Geri
Yukarı