OnePlus 8 Pro'dan Samsung Galaxy Note FE'ye geçmek mantıklı mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır OnePlus 8 Pro kullanıyorum ve satıp Note FE'ye geçmek istiyorum. Bunun nedenleri:
  1. Maddiyat. Bunu satıp kalan parayla elektrogitar ve Galaxy Watch alıp keyfime bakmak.
  2. Telefonu sadece sosyal medya ve YouTube videosu izlemek için bir de Clash Royale oynamak için kullanıyorum. Çok fotoğraf çekinen biri değilim (Note FE kamerası benim için yeterli olur diye düşünüyorum).
  3. OnePlus 8 Pro'nun ekranı fazla büyük. Öyle ki ayakkabımı giyerken ciğerime batıyor.
  4. Artık o eski boydan boya ekran olmayan şık tasarımları özledim açıkçası, biraz özlem var içimde.
Bu gibi sebeplerden geçmek istiyorum fakat tek derdim sosyal medya ve video izlemek bir de Clash Royale oynamak. Sizce bunları donma kasma olmadan yapabilir miyim? 4 GB RAM sıkıntı çıkarır mı?

Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır OnePlus 8 Pro kullanıyorum ve satıp Note FE'ye geçmek istiyorum. Bunun nedenleri:
  1. Maddiyat. Bunu satıp kalan parayla elektrogitar ve Galaxy Watch alıp keyfime bakmak.
  2. Telefonu sadece sosyal medya ve YouTube videosu izlemek için bir de Clash Royale oynamak için kullanıyorum. Çok fotoğraf çekinen biri değilim (Note FE kamerası benim için yeterli olur diye düşünüyorum).
  3. OnePlus 8 Pro'nun ekranı fazla büyük. Öyle ki ayakkabımı giyerken ciğerime batıyor.
  4. Artık o eski boydan boya ekran olmayan şık tasarımları özledim açıkçası, biraz özlem var içimde.
Bu gibi sebeplerden geçmek istiyorum fakat tek derdim sosyal medya ve video izlemek bir de Clash Royale oynamak. Sizce bunları donma kasma olmadan yapabilir miyim? 4 GB RAM sıkıntı çıkarır mı?

Note FE geçmek kesinlikle mantıklı değil hocam.

Note FE kullanıyor abim telefon başlı başına tasarımı vs süper bir şey ama geçeceğin telefon 0 değildir muhtemelen batarya muhabbeti var bana kalırsa seni üzmeyecek bir olay var POCO X3 Pro al hem oyun oynamaya devam edersin hem de çok bir şey kaybetmezsin illaki para kalır o parayla da alabilidiğini alırsın.

Note FE kullanıyor abim telefon başlı başına tasarımı vs süper bir şey ama geçeceğin telefon 0 değildir muhtemelen batarya muhabbeti var bana kalırsa seni üzmeyecek bir olay var POCO X3 Pro al hem oyun oynamaya devam edersin hem de çok bir şey kaybetmezsin illaki para kalır o parayla da alabilidiğini alırsın.

Ekran boyutu olarak bir şey değişmez.
Ayrıca bence değiştirmesine gerek yok elindeki cihazını, çok değiştirmek istiyorsa A52 falan geçebilir satıp.

Hocam, arkadaşlarımda POCO X3 var da çok sorun yaşıyorlar ya, hiç önermiyorlar. Zaten oynadığım oyun da Clash Royale, Note FE üstesinden gelir bence. Temiz kullanılanları 1300 TL bandında Full kutulu ve batarya da alsam maksimum 300 de batarya tutsa yine iyi. Benim derdim telefonun şıklığı. O eski mükemmel tasarım ve ekran oranları açıkçası hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşlarımda POCO X3 varda çok sorun yaşıyorlar ya hiç önermiyorlar. Zaten oynadığım oyunda Clash Royale Note FE üstesinden gelir bence. Temiz kullanılanları 1300 TL bandında Full kutu ve batarya da alsam maksimum 300 de batarya tutsa yine iyi. Benim derdim telefonun şıklığı o eski mükemmel tasarım ve ekran oranları açıkçası hocam.

POCO X3 Pro kullanıyorum. Bende sorun yok ama sorun yaşayanlar yurt dışı cihazlar daha fazla ya da şans diyelim. Onun dışında o kadar model düşürmek canını sıkabilir. Ben olsam 256 GB - 8 GB, artı RAM 3 GB'de sanal RAM desteği geldi, POCO X3 Pro alırım. Uzun süre kullanırım çünkü yeni bir oyun çıkar oynayamazsın. Canın sıkılır.
PUBG New statte Full ayarlarda sabit 60 FPS alıyorum. Bir de POCO X3 Pro'ya Update geldi ve pil süresinde dehşet bir artış yaşadım. Laptoplarda olan pil ayarı geldi, SS atıyorum.

WhatsApp Image 2021-11-29 at 19.37.49.jpeg

Note FE olan abimle PUBG New state giriyoruz 25 FPS falan oynatıyor Low da, pek de keyif alamazsın yeni çıkan oyunlarda bir de ben Samsung S9 Plus'dan geçtim POCO X3 Pro'ya ve Samsung Exynos cidden çok ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı