Oneplus 9 5G alınır mı?

covanni

Hectopat
Herkese merhabalar. Şu anda kullanmış olduğum Xiaomi Mi 11 Lite telefonumu yakınıma vermek durumunda kaldım da. 1 hafta içersinde telefon almam gerek. Bütçem de 7000-10000₺ arası. İnternet üzerinde 6500₺ civarına buldum Oneplus 9'u ve kullanıcıların hepsi çok memnun. 10000 TL'ye kadar başka hiçbir alternatif yok, 12 bin civarına S20FE var. Aralarındaki bu fiyat farkını vermeye değer mi? Telefonda yaptığım şeyler arada bi fotoğraf çekilmek (Çok önem vermiyorum şu anki kullandığım telefon bile yetiyor bana), sosyal medyada gezinmek, dizi izlemek ve araştırmalar yapmak. Cevaplarınızı bekliyorum

OnePlus 9 modelleri 25.000 TL'den başlıyor hocam, emin misiniz 6.500 TL'de bulduğunuza?
O fiyata bulduysanız bile emin olun yurt dışından gelmiş bir telefondur. Yurt dışı gelen yani kaçak gelen telefonların geleceği belirsiz ve satışı artık imkansız gibi bir şey o telefonların. Bazılarında güncelleme bile yapılmaz sürekli ROM atmakla uğraştırır. Yurt içi faturalı veya yurt içi kayıtlı faturalı telefonlardan şaşmayın, satmak istediğinizde direkt satabilirsiniz sizi uğraştırmaz.

10.000 TL'e kadar, Samsung Galaxy S10+ öneririm aktif olarak kullanıyorum ve iPhone XS Max'ten geçtim. Çok çok daha üstün bir telefon iPhone XS Max'ten. Ek olarak yurt içi kayıtlı, satmak istediğimde aldığım fiyata satabilirim direkt.

Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum Xiaomi Mi 11 Lite telefonumu yakınıma vermek durumunda kaldım da. 1 hafta içerisinde telefon almam gerek. Bütçem de 7000-10000₺ arası. İnternet üzerinde 6500₺ civarına buldum OnePlus 9'u ve kullanıcıların hepsi çok memnun. 10000 TL'ye kadar başka hiçbir alternatif yok, 12 bin civarına S20FE var. Aralarındaki bu fiyat farkını vermeye değer mi? Telefonda yaptığım şeyler arada bir fotoğraf çekilmek (Çok önem vermiyorum şu anki kullandığım telefon bile yetiyor bana), sosyal medyada gezinmek, dizi izlemek ve araştırmalar yapmak. Cevaplarınızı bekliyorum

10bin fiyatında OnePlus 9 5G değil prosunu alırsın yurt dışı modelini S22 de aynı şekilde 12 bin TL yurt dışı bence Android alacaksan yurt dışı al illa TR olsun diyorsan S20FE alabilirsin

Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum Xiaomi Mi 11 Lite telefonumu yakınıma vermek durumunda kaldım da. 1 hafta içerisinde telefon almam gerek. Bütçem de 7000-10000₺ arası. İnternet üzerinde 6500₺ civarına buldum OnePlus 9'u ve kullanıcıların hepsi çok memnun. 10000 TL'ye kadar başka hiçbir alternatif yok, 12 bin civarına S20FE var. Aralarındaki bu fiyat farkını vermeye değer mi? Telefonda yaptığım şeyler arada bir fotoğraf çekilmek (çok önem vermiyorum şu anki kullandığım telefon bile yetiyor bana), sosyal medyada gezinmek, dizi izlemek ve araştırmalar yapmak. Cevaplarınızı bekliyorum.

Yurt dışı satılan cihazları önermiyorum. Şahsi fikrim garantili S20 FE almak bence daha mantıklı ama sen bilirsin.

10bin fiyatında OnePlus 9 5G değil prosunu alırsın yurt dışı modelini S22 de aynı şekilde 12 bin TL yurt dışı bence Android alacaksan yurt dışı al illa TR olsun diyorsan S20FE alabilirsin
Pro modeline ekstra 3000₺ verecek herhangi bir şey bulamadım ki. Hafızası ve Rami fazla, ekranın 2K olması bataryayı sömürecek ben de herkes gibi 1080pye çekeceğim. Kamerasının zaten benim için önemi olmadığını söylemiştim. O yüzden bana biraz fazla geldi o 3000₺

Yaptığınız şey illegale yöneltmektir hocam, uyarırım.
Yurt içi cihazlardan şaşmayın arkadaşlar, basit bir uyarıdır. Ne satabilirsiniz ne gelecekte memnun kalabilirsiniz.

Yurt dışı satılan cihazları önermiyorum. Şahsi fikrim garantili S20 FE almak bence daha mantıklı ama sen bilirsin.
Hocam ben de şu an yurt dışı telefon kullanıyorum. Yazılımsal IMEI atma işlemi yapana kadar telefondan çok memnundum. Ancak ne zaman IMEI attım telefona, tüm sıkıntılar ondan sonra başladı. Telefonla konuşurken bir anda ses robotik oluyor karşı taraf beni duymuyor. Telefonun sürekli şebekesi gidiyor. Acaba tekrar bu sorunları yaşar mıyım?

Hocam ben de şu an yurt dışı telefon kullanıyorum. Yazılımsal IMEI atma işlemi yapana kadar telefondan çok memnundum. Ancak ne zaman IMEI attım telefona, tüm sıkıntılar ondan sonra başladı. Telefonla konuşurken bir anda ses robotik oluyor karşı taraf beni duymuyor. Telefonun sürekli şebekesi gidiyor. Acaba tekrar bu sorunları yaşar mıyım?

Yaşama ihtimalin var. Hocam yurt dışı cihazında en temel sıkıntı garanti. Bir şey olduğunda muhattabın yok. Bazı serilerde şebeke sorunları olabiliyor. IMEI olayı can sıkabiliyor. Yurt dışı cihazı almaktansa ikinci el garantili almak bence daha mantıklı.

Yaşama ihtimalin var. Hocam yurt dışı cihazında en temel sıkıntı garanti. Bir şey olduğunda muhattabın yok. Bazı serilerde şebeke sorunları olabiliyor. IMEI olayı can sıkabiliyor. Yurt dışı cihazı almaktansa ikinci el garantili almak bence daha mantıklı.
Katılıyorum hocam teşekkür ederim yardımlarınız için

Herkese merhabalar. Şu anda kullanmış olduğum Xiaomi Mi 11 Lite telefonumu yakınıma vermek durumunda kaldım da. 1 hafta içersinde telefon almam gerek. Bütçem de 7000-10000₺ arası. İnternet üzerinde 6500₺ civarına buldum Oneplus 9'u ve kullanıcıların hepsi çok memnun. 10000 TL'ye kadar başka hiçbir alternatif yok, 12 bin civarına S20FE var. Aralarındaki bu fiyat farkını vermeye değer mi? Telefonda yaptığım şeyler arada bi fotoğraf çekilmek (Çok önem vermiyorum şu anki kullandığım telefon bile yetiyor bana), sosyal medyada gezinmek, dizi izlemek ve araştırmalar yapmak. Cevaplarınızı bekliyorum
Alınır. Harici olarak sıfır istersen;
•S20 FE
İkinci El-Yurt Dışı İstersen;
•iPhone XS Max
•iPhone XS
•iPhone XR
•iPhone SE 2020
•OnePlus 9 Pro
•OnePlus 9
•OnePlus 8 Pro
•OnePlus 8
•Samsung Note 20
•Samsung Note 10+
•Samsung S21 FE
•Mi 11 Ultra
•Mi 10 Ultra
•Mi 10 Pro
•Mi 10 5G

Yaptığınız şey illegale yöneltmektir hocam, uyarırım.
Yurt içi cihazlardan şaşmayın arkadaşlar, basit bir uyarıdır. Ne satabilirsiniz ne gelecekte memnun kalabilirsiniz.
Ülkede yurtiçi cihazlardan daha çok satılıyor ??

Yeni konular

Geri
Yukarı