Oneplus 9 Pro vs iPhone 11 Pro

Boulite1206

Picopat
iPhone 11 Pro YD kayıt ettirildiği zaman aynı fiyata geliyor. İki telefon arasında kaldım uzun süreler boyunca oyun oynandığı zaman ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Ekranında amoled yanığı gibi sorunlar yaşamak istemiyorum.

iPhone 11 Pro yd kayıt ettirildiği zaman aynı fiyata geliyor. İki telefon arasında kaldım. Uzun süreler boyunca oyun oynandığı zaman ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Ekranında AMOLED yanığı gibi sorunlar yaşamak istemiyorum.

iPhone 11 Pro almanı tavsiye ederim.

iPhone 11 Pro yd kayıt ettirildiği zaman aynı fiyata geliyor. İki telefon arasında kaldım. Uzun süreler boyunca oyun oynandığı zaman ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Ekranında AMOLED yanığı gibi sorunlar yaşamak istemiyorum.

Her türlü iPhone kalitesi tabii ki de o yüzden 11 daha iyi olur.

Ben sanki apple tarafındayım her zaman. Bütceyi artırıp 12 pro max çekseniz tadından yenmez.

Çünkü sırf “ayfon” diye değil mi? OnePlus 9 Pro her açıdan çok daha üst seviye bir cihaz. Size kalırsa S22U yerine de iPhone 11 alalım…

Çünkü sırf “ayfon” diye değil mi? OnePlus 9 Pro her açıdan çok daha üst seviye bir cihaz. Size kalırsa S22u yerine de iPhone 11 alalım…

OnePlus 9 Pro dediğin cihazın ön kamerası rezalet. Arka kamera beklentilerin altında. Batarya performansı iyi değil. Konuyu açan düz 11 dese yaptığın yorumu anlarımda 3 kameralı OLED ekranlı 11 Pro'dan bahsediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı