OnePlus markası nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
OnePlus 9 Pro an itibari ile radarıma girmiş bulunmakta. Telefonun tasarımı şusu busu çok güzel çok hoşuma kaçtı. Fakat birtakım sorunlar var.
OnePlus Türkiye'de değilmiş gibi gözüküyor. Sadece satışı var, servisi bile yok. İnternette sadece OnePlus Türkiye adında bir Facebook grubu çıkıyor. Bu telefonu bugün alsam bozulsa, yedek parçasını bile bulamayabilirim. Yani aldığım telefon sorunlu çıkarsa başvurabileceğim tek yer aldığım yer. Yedek parçası olsa kendim tamir ederim fakat o da yok.
Buraya kadar yanlış bir şeyler yazdıysam lütfen düzeltin.
Aranızda OnePlus kullanan var mı? Sorun çıktığında ne yapacaksınız?
Ayrıca, genel olarak OnePlus nasıl bir markadır? Güncelleme desteği olsun, genel şeyler olsun...

OnePlus demek Apple'nın Android sistemindeki karşılığı demektir. Yağ gibi akar. Performansı damak çatlatır. Böylesine müthiş bir cihazı bünyeniz hemen kaldıramayabilir. Daha önce neden almamışım sorularını sordurur. Garanti konusuna gelirsek ülkemizde yasal olarak satılan OnePlus modeller, OnePlus Türkiye adı altında 2 yıl distribütör garantilidir. Yurt dışından alırsanız parça teminini yine yurt dışından elde etmelisiniz.

OnePlus demek Apple'nın Android sistemindeki karşılığı demektir. Yağ gibi akar. Performansı damak çatlatır. Böylesine müthiş bir cihazı bünyeniz hemen kaldıramayabilir. Daha önce neden almamışım sorularını sordurur. Garanti konusuna gelirsek ülkemizde yasal olarak satılan OnePlus modeller, OnePlus Türkiye adı altında altında 2 yıl distribütör garantilidir. Yurt dışından alırsanız parça teminini yine yurt dışından elde etmelisiniz.
Teknomehmet adlı satıcıda 8 GB RAM +128 GB alan 8500, 12 GB RAM + 256 GB alan 9500 TL. Sence nasıl fiyatlar?

Bence yüksek fakat ben olsam kaçak telefon işine girmezdim. Hepsiburada'dan 7t Pro alınabilir.
Kaçak mı? Bilmiyorum onu.
ShiftDelete ve Webtekno videolarında incelenmesi için bazı modelleri yolluyor burası. Videolarında Teknomehmet bize gönderdi diyorlar. İnstagramda satışı var.
Kaçak mı o kısmını bilmiyorum. Şu an hemen almayacağım zaten, biraz beklemem gerekiyor.

OnePlus 9 Pro an itibari ile radarıma girmiş bulunmakta. Telefonun tasarımı şusu busu çok güzel çok hoşuma kaçtı. Fakat birtakım sorunlar var.
OnePlus Türkiye'de değilmiş gibi gözüküyor. Sadece satışı var, servisi bile yok. İnternette sadece OnePlus Türkiye adında bir Facebook grubu çıkıyor. Bu telefonu bugün alsam bozulsa, yedek parçasını bile bulamayabilirim. Yani aldığım telefon sorunlu çıkarsa başvurabileceğim tek yer aldığım yer. Yedek parçası olsa kendim tamir ederim fakat o da yok.
Buraya kadar yanlış bir şeyler yazdıysam lütfen düzeltin.
Aranızda OnePlus kullanan var mı? Sorun çıktığında ne yapacaksınız?
Ayrıca, genel olarak OnePlus nasıl bir markadır? Güncelleme desteği olsun, genel şeyler olsun...
Türkiye garantili alırsanız hiçbir sorun çıkmaz. Oppo'nun alt markalarından bir tanesi kendisi.

Türkiye garantili alırsanız hiçbir sorun çıkmaz. Oppo'nun alt markalarından bir tanesi kendisi.
Peki bu garantiyi neresi veriyor? OnePlus Türkiye yok. Ben telefonda çıkan arıza için telefonu nereye yollayacağım? Oppo servisleri var Türkiye'de, oraya yollayabiliyor muyuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı