OnePlus Nord N10 5G alınır mı?

Alınır, pili keşke daha iyi olsaydı. AMOLED ekran olsaydı yine albenisi olurdu ama IPS olması kötüymüş.
Yine de kötü bir bataryası yok cihazın. Yeterli performansı sağlar ve 30 Watt hızlı şarj desteği de var.

4300 mAh'a neden az denilmis anlamadim, benzerindeki cogu cihaz ozellikle pil performansi icin uretilmedigi surece en fazla 200-300 mAh fark ettirmiyor mu?

Nord N serilerinin sadece bir Android sürümü güncellemesi alacağını duymuştum. Android 11'i alacak, 12'yi almayacak demektir.
Hatalı bilgi değilse telefona yazık etmişler. Oneplus'u severim ama bu durumda Redmi Note 10S veya Poco X3 Pro düşünürdüm şahsen.

4300 mAh'a neden az denilmis anlamadim, benzerindeki cogu cihaz ozellikle pil performansi icin uretilmedigi surece en fazla 200-300 mAh fark ettirmiyor mu?
Biraz daha üstüne konularak 5000 üstü bataryalı cihazlar alınabiliyor. O yüzden sanırım,
Alınır hocam, pil performansı olarak mAh değeri biraz az olsa bile yazılımı ve 30W hızlı şarjı ile sorun çıkarmayacağını tahmin ediyorum.
En azından 8-9 saat idare eder mi arada oyun oynarsam ve bluetooth kulaklık ile müzik dinlersem?
Alınır, pili keşke daha iyi olsaydı. AMOLED ekran olsaydı yine albenisi olurdu ama IPS olması kötüymüş.
Yine de kötü bir bataryası yok cihazın. Yeterli performansı sağlar ve 30 Watt hızlı şarj desteği de var.
Çok teşekkürler hocam.

Rakipleri A52, Mi 11 Lite ve Realme 8 Pro modellerinde AMOLED panel var. AMOLED doğrudan şarja etki ediyor. Yine de Nord N10 modeli yazılımı nedeniyle az şarj harcıyor. One Plus bu noktada başarılı bir firma.

En azından 8-9 saat idare eder mi arada oyun oynarsam ve Bluetooth kulaklık ile müzik dinlersem?

Kesin bir şey diyemesem bile eder diye düşünüyorum yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodan az çok fikir elde edebilirsiniz.

En azından 8-9 saat idare eder mi arada oyun oynarsam ve bluetooth kulaklık ile müzik dinlersem?
gsmarena_003.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı