Oneplus One, Ascend Mate 7, Note 3, Meizu Mx4, Mx4 Pro, LG G3, One M8 veya Vibe Z2 Pro ?

KranosChara

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar aklımda bir kaç tane telefon takılıyor. Bu telefonlar:
  • Oneplus One
  • Huawei Ascend Mate 7
  • Samsung Galaxy Note 3
  • Meizu Mx4
  • Meizu Mx4 Pro
  • Lg G3
  • HTC One M8
  • Lenovo Vibe Z2 Pro
Bu telefonlardan almalıyım ve neden bunları yazarsanız çok sevinirim. Benim için olan iki özellik var onlarıda yazayım.

1. Batarya
2. Kamera

Bu telefonlar arasindan One Plus one sundugu ozelliklere gore fiyati makul olduğundan tercih edilebilir fakat garantisi yok ve sonucta elektronik bi cihaz, elinden düşse cami kirilsa yine yurtdisindan getirceksin. Bence dusunme, Meuzi desen yine T'urkiye de satilmasina ragmen servis yetersizligi mevcut. Uzun lafin kisasi LG G3'u oneririm. Bende de LG G2 var, cok memnunum. Kamera ve pil performansindan ki LG G3 bunu bi adim ileri goturmus gibi. Önerim LG G3 hatta lG G2' ye de bak derim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefonlar arasindan one plus one sundugu ozelliklere gore fiyati makul olduğundan tercih edilebilir fakat garantisi yok ve sonucta elektronik bi cihaz elinden düşse cami kirilsa yine yurtdisindan getirceksin bence dusunme meuzi desen yine turkiyede satilmasina ragmen servis yetersizligi mevcut uzun lafin kisasi lg g3 u oneririm bende de lg g2 var cok memnunum kamera ve pil performansindan ki lg g3 bunu bi adim ileri goturmus gibi.onerim lg g3 hatta lg g2 ye de bak derim :)
LG G3 batarya olarak kötü. GTX One M8 ve Note 3, LG G3'den daha iyi cihazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera ve batarya diyorsan note 3. Htc one m8 in on kamerasi arka kamerasindan daha iyi cekiyor :)
Bende htc one m7 var kamera performansi o kadar iyi degil. Benim isime kamera cok yaramiyor ama diger tum ozellikler acisindan ozellikle ram yonetimi ve hiz konusunda hic bir android telefon htc one m8 in eline su dokemez. Bende m7 olmasina karsin cok memnunum ozellikle 5.0 geldi daha da guzel oldu.

Bekle biraz htc m9 tanitildi ve cok mukemmel bir telefon.

Evt note 3 den bahsetmeyi unutmusum annemde var gercekten kamerasi guzel pil performansi da bi lg g2 degil ama bi gunu goturur.htc one m8 en iyisi bencede ama onu onermememin nedeni cok pahali olmasi degmez bence ama sonucta yine tercih sana kalmis

Son düzenleme:
Kesinlikle ve kesinlikle çin malı ürün alma. Sonuçta senin sağlığından önemli değil. Önerebileceğim telefon ise HTC One M8. M9 çıkınca fiyatı düşer diye umuyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı