OneUI 3.1 performansı nasıl?

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Samsung'un bu arayüzü görüntü açısından çok hoş fakat performans olarak nasıl? Çok kasıyor mu?

Kasma donma olacağını sanmıyorum. Modelde modele değişiklik gösterebilir ama ekran süresinde azalma yaşadığını söyleyen kişiler vardı.

Galaxy M11 kullanıyorum kasma, takılma, donma yaşamadım. Fakat güncelledikten sonra @LastPlayer 'ın da bahsettiği gibi batarya performansı biraz azaldı. Samsung'un bunu ileride yazılım güncellemesiyle düzelteceğini düşünüyorum.

Telefon modeli nedir?
S10+ kullanıyorum akıcılık konusunda bir sorun yok ancak pil süresi birazcık azaldı gibi.
A52 düşünüyorum. Ama fikrim Mi 11 Ultra'ya kaydı gibi.
Galaxy M11 kullanıyorum kasma, takılma, donma yaşamadım. Fakat güncelledikten sonra @LastPlayer 'ın da bahsettiği gibi batarya performansı biraz azaldı. Samsung'un bunu ileride yazılım güncellemesiyle düzelteceğini düşünüyorum.
M gibi bir seride kasma yoksa iyi demek ki.

A52 kullanıyorum, sorunsuz bir arayüz. Yaklaşık 3 hafta oldu telefonu alalı bir tane bile sorun yaşamadım arayüzde veya herhangi bir şeyde. Redmi 6 çöpünden A52'ye geçince her alanda level atlamış gibi hissetttim :D

A52 kullanıyorum, sorunsuz bir arayüz. Yaklaşık 3 hafta oldu telefonu alalı bir tane bile sorun yaşamadım arayüzde veya herhangi bir şeyde. Redmi 6 çöpünden A52'ye geçince her alanda level atlamış gibi hissetttim :D
Keşke Redmi gibi bir çöp yerine Mi alsaydınız :D

Keşke Redmi gibi bir çöp yerine Mi alsaydınız :D
Zamanında yaptık bir hata hocam. A52 ile akıyor şu anda adeta :D Bazılarının aksine kasa esneme sorunu da yok bende.
Edit: Bu kasa esneme sorunu %80 A52 modelinin mavi renginde oluyor. Dolayısıyla A52 modelini almayı düşünüyorsanız mavi rengini almanızı tavsiye etmem. Kendim A52 Awesome Black rengini kullanıyorum ve kasa esneme sorunuyla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı