Oni seti almak vs mağazayı beklemek

Estetikci

Hectopat
Sizce Oni seti alınır mı? Katana'sı çok hoşuma gitti ama diğer oyuncularda çubuk gibi gözüküyor. Yoksa mağazayı bekleyip güzel skinler mi çekmeliyim?

Ben de vp attım mağaza bekliyorum. Çekiş animasyonu olmayan bir katanaya o kadar vp verilmesi bana göre fazla. Eğer sabırlıysan gaia 2.0 seti gelecek diyorlar onu bekleyebilirsin :)

Sizce Oni seti alınır mı? Katana'sı çok hoşuma gitti ama diğer oyuncularda çubuk gibi gözüküyor. Yoksa mağazayı bekleyip güzel skinler mi çekmeliyim?
Bence Boşver Daha güzel Bıçak sikinleri var Vandal Hissiyatı güzel ama çok değil Yağmacı bende var Yağmacı daha iyi şahsen.

Bence boşver daha güzel Bıçak skinleri var Vandal Hissiyatı güzel ama çok değil Yağmacı bende var Yağmacı daha iyi şahsen.
Bana Vandal skini Phantom hissiyatı yaratıyor o yüzden kötü gibi geldi. Benim gibi düşünenler var mı acaba sanki Phantom ile ateş ediyorum.

Bana Vandal skini Phantom hissiyatı yaratıyor o yüzden kötü gibi geldi. Benim gibi düşünenler var mı acaba sanki Phantom ile ateş ediyorum.
Evet, şuan asil vandala sahibim. Oni vandal sekmiyor gibi hissettiriyor. Değişik bir hissiyati var.

Seti katanası için almak istiyorum. Mantıken seti almak daha kârlı oluyor.

Ya da bekleyip mağazadan güzel skinleri almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı