Online bir oyunun ne kadar internetimi harcadığını nasıl öğrenebilirim?

Artizan

Hectopat
Daha fazla  
Evdeki interneti 3 kisi kullanıyoruz bazen birileri bir şeyler indirince oyunda çok rahat hissediliyor. Film falan izlerken çok sıkıntı olmuyor ama Online oyunlarda epey can sıkıyor. Oynadığım oyun Red Dead Online. Ben kendi internetimi açıp oradan bağlanıyorum bazen ancak bu oyunun ne kadar internetimi harcadığını bilmiyorum. Öğrenmemin bir yolu var mı?

1610797427115.png

1610797442569.png

Evdeki interneti 3 kisi kullanıyoruz bazen birileri bir şeyler indirince oyunda çok rahat hissediliyor. Film falan izlerken çok sıkıntı olmuyor ama Online oyunlarda epey can sıkıyor. Oynadığım oyun Red Dead Online. Ben kendi internetimi açıp oradan bağlanıyorum bazen ancak bu oyunun ne kadar internetimi harcadığını bilmiyorum. Öğrenmemin bir yolu var mı?

Girmeden önce ve girdikten sonraki kalan internete bakın.

Arama> Ağ Durumu> Veri Kullanımı.

Çoğu oyunu internete yazınca ne kadar internet kullanacağını bulabiliyorsunuz. Onun dışında oynamaya başladığınızda olan internetinizle kapattığınıza kalan internetinizden de bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı