Online ders için 2.el iPad 2 alınır mı?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Amacım büyük ekranda Online derslerimi takip edebilmek, film izlemek. O kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bütçem en max 400-450 TL 2.el İpad bakıyorum.
İpad 2 EBA'yı desteklemiyor. Zoom'da belki desteği vardır ama online ders için alınmaz eski bir cihaz.
İpad Mini'ler nasıl? Ayrıca açıklamalarda İcloud şifresi yoktur diyor bu ne demek? Cihaz açılmaz mı? Bu tamir ettirilir mi?

Bütçem en Max 400-450 TL 2.el iPad bakıyorum.

Tab A6 alın. 2. el alırsanız 600'e varlar 3GB RAM 16 GB hafıza var ve Android 8.1 kendim kullanıyorum çok iyi bir cihaz ekran 10.1 inch.
Biraz araştırdım ve 2 hafta önceki piyasaı kalmamış ben 1K ya almıştım 1.5 k ya satıyılor 2. el. 600 TL'ye kadar Tab Note ya da Tab4 bakın iPad 2'den daha iyi olur.

Bütçem en Max 400-450 TL 2.el iPad bakıyorum.

iPad Mini'ler nasıl? Ayrıca açıklamalarda iCloud şifresi yoktur diyor bu ne demek? Cihaz açılmaz mı? Bu tamir ettirilir mi?

Hocam iPad 5. nesil veya 6. nesil bakabilirsiniz. Hatta oyun oynamak isterseniz bile PUBG Mobile 60 FPS kaldırıyor.

bütçem en max 400-450 TL 2.el İpad bakıyorum.

İpad Mini'ler nasıl? Ayrıca açıklamalarda İcloud şifresi yoktur diyor bu ne demek? Cihaz açılmaz mı? Bu tamir ettirilir mi?
Satıcıya iCloud'u kilitlimi diye bir sorun. İpad mini'ler güzeldir ama 3.neslinden sonrasını tercih edin ben 4.nesil kullanıyorum memunum.

Tab A6 alın. 2. el alırsanız 600'e varlar 3GB RAM 16 GB hafıza var ve Android 8.1 kendim kullanıyorum çok iyi bir cihaz ekran 10.1 inch.
Biraz araştırdım ve 2 hafta önceki piyasaı kalmamış ben 1K ya almıştım 1.5 k ya satıyılor 2. el. 600 TL'ye kadar Tab Note ya da Tab4 bakın iPad 2'den daha iyi olur.

Hocam kesinlikle Android hiçbir şey tavsiye etmiyorum.

Satıcıya iCloud'u kilitlimi diye bir sorun. İpad mini'ler güzeldir ama 3.neslinden sonrasını tercih edin ben 4.nesil kullanıyorum memunum.
Kilitliymiş tamir edilebilir mi?
Hocam iPad 5. nesil veya 6. nesil bakabilirsiniz. Hatta oyun oynamak isterseniz bile PUBG Mobile 60 FPS kaldırıyor.
bu nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı