Online Eğitim mi, Yüz Yüze Eğitim mi?

Bob The Sponge

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Türkiye.
Bugünlerde Online ve yüz yüze eğitim tartışması var. Hangi tarafı tutuyorsunuz? Ben aslında yüz yüze eğitim taraftarıyım ama önlemler yetersiz.

YouTube'da bununla ilgili canlı bir anket düzenleniyor. Sizinle de paylaşmak istedim.

Furkan_R4KT

Picopat
Bugünlerde Online ve yüz yüze eğitim tartışması var. Hangi tarafı tutuyorsunuz? Ben aslında yüz yüze eğitim taraftarıyım ama önlemler yetersiz.

YouTube'da bununla ilgili canlı bir anket düzenleniyor. Sizinle de paylaşmak istedim.

Bence yüz yüze eğitim daha iyi
Evet önlemler biraz gereksiz ama çoğu insan bilgisayardan bir şey anlamıyor

ARDA_bey

Picopat

İkisi de, 2 gün yüz yüze 3 gün Online tarafındayım.

KS
KS
Bob The Sponge

Bob The Sponge

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Türkiye.
Bence yüz yüze eğitim daha iyi
Evet önlemler biraz gereksiz ama çoğu insan bilgisayardan bir şey anlamıyor
Hakikaten ben bile bir şey anlayamıyorum. 10. sınıfta online dersleri aksatmadım ama yine de 10. sınıftan habersiz gibi hissediyorum. Sınıfça matematiği çözemiyoruz.

KS
KS
Bob The Sponge

Bob The Sponge

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Türkiye.
Bizde de matematik dersi oluyor çok kafa yorarsam çözebiliyorum 7. sınıf ız
Anladım, ortaokulluları hala şanslı sayıyorum. Üniversite sınavları TYT-AYT diye ayrılıyor, TYT full 9 ve 10. sınıf, her ikisinden de yoksunuz. AYT ise TYT temel bilgilerini gerektiriyor, 11-12. sınıf konuları. Online eğitime geçsek, sınavları da iptal ettirdik diyelim ama üniversite sınavında işimiz çok zor.

Yeni konular

Yukarı