Online Eğitim mi, Yüz Yüze Eğitim mi?

Online eğitim de her şey elinin altında ve en önemlisi kendi evindesin. Bilgisayar başında kendi evinde iken okulda ki kadar derslere odaklanamazsin, verim alamazsın. Okul zorunlu, derste ders dinlemek zorundasın ve bu tabii ki de evde gördüğün dersten daha iyi oluyor. Kesinlikle yüz yüze eğitim.

Yüz yüze eğitim ama sabah okula gitmek beni haşat ediyor yav😑 okul çıkışı eve gelirken o kadar yorgun oluyorum ki Turbox bile benden hızlıdır bir kere kamyon eziyordu Allah korudu.

%89 ve %11 akşama doğru 17:00 civarı oy verdiğimden beri değişmemiş.

Nasıl yanlışlıkla basmışlar acaba? Okumadan mı tıklıyorlar ki 🤔 Anlayamadım.

Bugünlerde Online ve yüz yüze eğitim tartışması var. Hangi tarafı tutuyorsunuz? Ben aslında yüz yüze eğitim taraftarıyım ama önlemler yetersiz.

YouTube'da bununla ilgili canlı bir anket düzenleniyor. Sizinle de paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Online Eğitim = Evde oturarak ders işliyorsun bu yüzden çığ gibi gelen ödevler psikolojini bozuyor. 2 katı ders çalışmak 2 katı ödev yapmak 2 katı yorulmak.

Yüz Yüze Eğitim = Ödevleri yapmadan sadece dersi dinleyerek, yazdırılanları yazmak ve kitap defter falan okumakla sınıfı geçebilirsin ve gerçek dünyadan mahrum kalmazsın.

Online'a basan sonuçlarına hem kendisi katlanır hem de millete zorluk yapar.

Online eğitim ağır çile arkadaşlar yapmayın etmeyin 2 katı ödev 2 katı ders çalışma 2 katı stres 2 katı yorulma 2 katı başarısızlık riski.
Yüz yüze eğitim ama sabah okula gitmek beni haşat ediyor yav😑 okul çıkışı eve gelirken o kadar yorgun oluyorum ki Turbox bile benden hızlıdır bir kere kamyon eziyordu Allah korudu.
Yorulursanız dersleri kolay anlarsınız verimli geçer.
Yatıp kalkıp pc'den ders işlemek istiyorsanız sonuçlarına katlanırsınız.👎

Online Eğitim = 2 katı ders çalış 2 katı ödev yap 2 katı yorul 2 katı başarısızlık riski.

Halen online eğitim istiyorsanız o zaman 1,5,6,8,9,12.sınıflar yüzyüze devam etsin.

Son düzenleme:
Yorulursanız dersleri kolay anlarsınız verimli geçer.
Yatıp kalkıp PC'den ders işlemek istiyorsanız sonuçlarına katlanırsınız.👎

Online eğitim = 2 katı ders çalış 2 katı ödev yap 2 katı yorul 2 katı başarısızlık riski.

Hocam yapma Allah aşkına okulum biraz uzak sabah soğukta uykulu titreyerek gidiyorum belim ağrıyor, bacaklarım bütün gün oturmaktan birden kalktığım zaman ağrıyor evden yemek götürmeyen öğrenciler bu kantinciler yüzünden aç kalıyor oda cabası Allah ıshal etsin başka bir şey demiyorum onlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı