Online Eğitim mi, Yüz Yüze Eğitim mi?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Bugünlerde Online ve yüz yüze eğitim tartışması var. Hangi tarafı tutuyorsunuz? Ben aslında yüz yüze eğitim taraftarıyım ama önlemler yetersiz.

YouTube'da bununla ilgili canlı bir anket düzenleniyor. Sizinle de paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugünlerde Online ve yüz yüze eğitim tartışması var. Hangi tarafı tutuyorsunuz? Ben aslında yüz yüze eğitim taraftarıyım ama önlemler yetersiz.

YouTube'da bununla ilgili canlı bir anket düzenleniyor. Sizinle de paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence yüz yüze eğitim daha iyi
Evet önlemler biraz gereksiz ama çoğu insan bilgisayardan bir şey anlamıyor

İkisi de, 2 gün yüz yüze 3 gün Online tarafındayım.

Bence yüz yüze eğitim daha iyi
Evet önlemler biraz gereksiz ama çoğu insan bilgisayardan bir şey anlamıyor
Hakikaten ben bile bir şey anlayamıyorum. 10. sınıfta online dersleri aksatmadım ama yine de 10. sınıftan habersiz gibi hissediyorum. Sınıfça matematiği çözemiyoruz.

Bizde de matematik dersi oluyor çok kafa yorarsam çözebiliyorum 7. sınıf ız
Anladım, ortaokulluları hala şanslı sayıyorum. Üniversite sınavları TYT-AYT diye ayrılıyor, TYT full 9 ve 10. sınıf, her ikisinden de yoksunuz. AYT ise TYT temel bilgilerini gerektiriyor, 11-12. sınıf konuları. Online eğitime geçsek, sınavları da iptal ettirdik diyelim ama üniversite sınavında işimiz çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı