Online Eğitim mi, Yüz Yüze Eğitim mi?

Hocam yapma Allah aşkına okulum biraz uzak sabah soğukta uykulu titreyerek gidiyorum belim ağrıyor, bacaklarım bütün gün oturmaktan birden kalktığım zaman ağrıyor evden yemek götürmeyen öğrenciler bu kantinciler yüzünden aç kalıyor oda cabası Allah ıshal etsin başka bir şey demiyorum onlara.
Okula göre değişen bir durum olmuş.
Ayrıca okulunuz uzaksa babanız götürsün götürmüyorsa hata yapıyor.

Ya hayatın zorluklarını öğrenerek kolay geçeceksiniz sınıfı,

Ya da birşeylere bağışıklık kazanmazsınız hem de 2 katı ödev yaparsınız 2 katı ders çalışırsınız 2 katı sınıfta kalma ihtimaliniz olur.

Okula göre değişen bir durum olmuş.
Ayrıca okulunuz uzaksa babanız götürsün götürmüyorsa hata yapıyor.

Ya hayatın zorluklarını öğrenerek kolay geçeceksiniz sınıfı,

Ya da bir şeylere bağışıklık kazanmazsınız hem de 2 katı ödev yaparsınız 2 katı ders çalışırsınız 2 katı sınıfta kalma ihtimaliniz olur.

Hocam babam haftanın beş günü işe gidiyor sabahcı olduğu zaman götürüyor sadece cumartesi pazar evde sadece.

Hocam babam haftanın beş günü işe gidiyor sabahcı olduğu zaman götürüyor sadece cumartesi pazar evde sadece.
O zaman böyle durumlarda bütün okullar için değil de böyle durumların olduğu okullara veya sınıflara özel olarak uzaktan olsun.
O kız artık yok o yüzden uzaktan eğitim

Bütün okullara değil spesifik okullara veya sınıflara özel olsun o zaman.
Kaliteli okulda az ders çalışıp az ödev yapıp sınıfı geçmek varken uzaktan'a girmesin.

Online'nın değerini bilemedik. Kesinlikle online, yüz yüze eğitim çok yorucu.
Dostlarım asıl yüz yüze eğitimin kıymetini bilmiyorsunuz.

Online Eğitimde 2 katı daha fazla ödev alacaksınız,2 katı daha çok ders çalışacaksınız ve 2 katı daha çok risk olacak sınıfta kalma riski olacak sonuçlarına katlanırsınız.

Ama eğer okulunuzla ilgili sorunlar varsa spesifik olarak o okula veya sınıflara uzaktan eğitim verilsin.
Burası dünya yani tabii ki dışarı çıkıp yürüme zorluğu olacak hepimiz insanız.
Hem sınıfınıza yada okulunuza özel olursa belki tüm okullara verilmesinden daha güzel olur.

Online Eğitimde 2 katı daha fazla ödev alacaksınız,2 katı daha çok ders çalışacaksınız ve 2 katı daha çok risk olacak sınıfta kalma riski olacak sonuçlarına katlanırsınız.

Ama eğer okulunuzla ilgili sorunlar varsa spesifik olarak o okula veya sınıflara uzaktan eğitim verilsin.
Hem sınıfınıza yada okulunuza özel olursa belki tüm okullara verilmesinden daha güzel olur.
Zaten 2 katı ders çalışmak için online eğitim istiyorum. Ödevler de mantıklı olduğu sürece yks için çok verimli oluyor.Sınıfta kalmak için ayrı bir emek vermek gerek zaten dersi biraz dinleyip son gün konu dinleyip belge almadan da olsa rahatça sınıf geçilir.

Zaten 2 katı ders çalışmak için online eğitim istiyorum. Ödevler de mantıklı olduğu sürece yks için çok verimli oluyor.
2 katı sorumluluk ve zorluk diye özetlemek istedim online eğitimi ve ders çalışmaya daha az ihtiyaç duyarsınız.
Ama yine de istiyorsanız sınıfınıza yada okulunuza özel olsun.

2 Kat çalışmak daha iyi değil mi ? Hem evde olmamız daha rahat hem de zamanımızı daha iyi kullanabiliriz.

Geri
Yukarı