Online eğitimden dolayı kendinize vakit ayırabiliyor musunuz?

Biraz argoya girebilir ancak bizim idaremiz mal. Adamlar sürekli tüm derslerimizi öğleden sonraya koyuyorlar. Sabaha alın diye başlarının etini yediğimizden kaynaklı mıdır bilmem ama hiç almıyorlar. Test çözmeyi kendisine hobi edinmiş bir 11.sınıf öğrencisiyim ama ona bile vakit ayıramıyorum. Sabah çözmek zorunda kalıyorum.
Şeytan diyor girme. Ama not korkusu var.

Biraz argoya girebilir ancak bizim idaremiz mal. Adamlar sürekli tüm derslerimizi öğleden sonraya koyuyorlar. Sabaha alın diye başlarının etini yediğimizden kaynaklı mıdır bilmem ama hiç almıyorlar. Test çözmeyi kendisine hobi edinmiş bir 11.sınıf öğrencisiyim ama ona bile vakit ayıramıyorum. Sabah çözmek zorunda kalıyorum.
Ve her gün 8 saat dersimiz var.
Şeytan diyor girme. Ama not korkusu var.
Hakikaten doğru söylüyorsunuz. Ama not kaygısı. Ve sözlülerimizi de EBA üzerindeki katılımlarımıza göre verecekler. Zoom üzerinde yaparken çok rahattık.

Ayıramıyorum. EBA TV, tonguç, Zoom derken bütün günüm bilgisayar başında geçiyor bu da hem sağlığımı olumsuz etkiliyor hem de çok sıkılıyorum.

Nasıl bir vakit ayırmaktan bahsediyorsunuz?
Normal bir vakit.
Kesinlikle ayıramıyorum, bir de ek ders yapıyorlar saat 20.00-21.00 gibi.
Vallahi aynı benimki gibi.
Ne kadar ağırmış, bizde yarım gün Zoom dersi var onun dışında boş.
Ne güzel.
12. Sınıf mısın çünkü baya ağır bir programın varmış. Bizde 7 ders var, ben memnunum açıkçası.
Hayır 9.sınıfım. Nasıl memnun olabiliyorsun :D?

Ayıramıyorum. EBA TV, tonguç, Zoom derken bütün günüm bilgisayar başında geçiyor bu da hem sağlığımı olumsuz etkiliyor hem de çok sıkılıyorum.
Beni de. Çok bel ağrısı çekmeye başladım. Doğru düzgün oturamıyorum bile sandalyede. Ama koltuğa geçince resmen bir yük kalkıyor belimde.

Kesinlikle hayır. Okullar bu online işini aşırı abartıyor. Bir ders bitmeden bari bir 5 dakika ara verin hemen diğerine katılın diyorlar. Ancak akşamları bir uyuyabiliyorum. Zaten dersten de birşey anladığım yok. Katılmış olmak için katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı