Online Manga İçin Site Önerisi

Başka bildiğiniz var mı? Aradığımı bulamadım da.

Ne arıyorsun ona göre bakayım.

Biraz özel bir şey hocam. Sizin anime/manga sitesi önerisi konunuzdan da baktım yine bulamadım.
Linkini bıraktığım site güvenilir midir acaba? Orada buldum aradığımı.

Biraz özel bir şey hocam. Sizin anime/manga sitesi önerisi konunuzdan da baktım yine bulamadım.
Linkini bıraktığım site güvenilir midir acaba? Orada buldum aradığımı.
Hmm anladım. Okuyabilirsin oradan herhalde.

Ücretsiz olarak manga yayınlayan bütün siteler illegaldir. Shueisha gibi siteler legaldir ama para vermeden sadece ilk 3 ve son 3 sayfasını okumanıza izin verir.

Ücretsiz olarak manga yayınlayan bütün siteler illegaldir. Shueisha gibi siteler legaldir ama para vermeden sadece ilk 3 ve son 3 sayfasını okumanıza izin verir.
Manga için Türkiye'de başvurabileceğimiz bir e-manga marketi yok. Aynı şekilde izleyebileceğimiz legal bir anime servisi de yok. Sitelerin legal olmadığının farkındayız ve konu bu değil anlayacağın üzere başlıkta manga okuma siteleri legal midir yazmıyor.

Manga için Türkiye'de başvurabileceğimiz bir e-manga marketi yok. Aynı şekilde izleyebileceğimiz legal bir anime servisi de yok. Sitelerin legal olmadığının farkındayız ve konu bu değil anlayacağın üzere başlıkta manga okuma siteleri legal midir yazmıyor.
Yabancı sitelerden alarak (para vererek) legal şekilde okuyabilirsiniz. Türkiye'de olmaması illegal kullanmayı legal yapmıyor. Eğer konuyu açanın ne yazdığını OKURSAN "Korsana girer mi?" yazıyor, ben de bunu cevapladım.

Geri
Yukarı