Online olmayan oyun önerisi

[ProQUOTE="beratkarsli, post: 5588858, member: 319688"]
Pek fark olacağını sanmam çünkü Project Cars'ın sistem gereksinimleri sizin sisteminizden daha yüksek. Önerilen sistem gereksinimleri;
  • İşletim Sistemi: Windows 7 with latest Service Packs
  • İşlemci: 3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Sisteminizin hangi oyunu kaldırıp kaldırmayacağını görmek için şu siteyi kullanabilirsiniz;

Sizin bilgisayarınıza göre oyun önerilerim;
Mount & Blade: Warband
Hitman Absolution
Half Life 2

[/QUOTE]
Project cars yeterince oynayabiliyorum. Hem ben o sitelere pek güvenmiyorum. Çünkü oynayamazsın dediği şeyleri oynadım. Birde o ayarları pCars için değildi. Ben göstermek için açtım. Onları açıklayabilecek biri yok mu ya da kullanan ?
[ProQUOTE="beratkarsli, post: 5588858, member: 319688"]
Pek fark olacağını sanmam çünkü Project Cars'ın sistem gereksinimleri sizin sisteminizden daha yüksek. Önerilen sistem gereksinimleri;
  • İşletim Sistemi: Windows 7 with latest Service Packs
  • İşlemci: 3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Sisteminizin hangi oyunu kaldırıp kaldırmayacağını görmek için şu siteyi kullanabilirsiniz;

Sizin bilgisayarınıza göre oyun önerilerim;
Mount & Blade: Warband
Hitman Absolution
Half Life 2

[/QUOTE]
Project cars yeterince oynayabiliyorum. Hem ben o sitelere pek güvenmiyorum. Çünkü oynayamazsın dediği şeyleri oynadım. Birde o ayarları pCars için değildi. Ben göstermek için açtım. Onları açıklayabilecek biri yok mu ya da kullanan ?
Baya bir yanlış mesaj yazmışım. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı