Online oyun önerisi

covanni

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi oyun arıyorum. Offline oyunları da severim oynuyorum ancak arada kanser etmeyecek, stres atması gerekirken strese sokmayan bir Online oyun arıyorum. ETS diyebilirsiniz pek ilgimi çekmiyor. Stres atmak için CS:GO oynuyorum. Herhangi bir arkadaşım yok ve rekabeti rütbeyi çok önemsemem. O yüzden arada güzel oluyor ancak bazen o Rus'lar fena sinir bozuyor. Var mı acaba önerileriniz? R6 da var ancak beni çok geren bir oyun o yüzden beğenemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi oyun arıyorum. Offline oyunları da severim oynuyorum ancak arada kanser etmeyecek, stres atması gerekirken strese sokmayan bir Online oyun arıyorum. ETS diyebilirsiniz pek ilgimi çekmiyor. Stres atmak için CS:GO oynuyorum. Herhangi bir arkadaşım yok ve rekabeti rütbeyi çok önemsemem. O yüzden arada güzel oluyor ancak bazen o Rus'lar fena sinir bozuyor. Var mı acaba önerileriniz? R6 da var ancak beni çok geren bir oyun o yüzden beğenemedim.
Brawlhalla, hem çok tatlı grafikleri var hem seni germez hem de gerçekten eğlenceli bir oyun. Boyutu da çok küçük hemen indirip deneyebilirsin.

Team fortress 2 oynanır mı hiçbir fikrim yok oyun hakkında ve çıkalı 14 yıl olmuş kitlesi vs nasıldır?
Öyle sinir olabileceğin bir kitlesi yok. Genelde İngilizce sohbet kullanılıyor zaten. 14 yıl olmuş olmasına bakma, çünkü oyun güncel tutulduğu için hala daha eğlenceli mekaniklere sahip olduğu için oynanabilir durumda. Pek çok farklı karakter ve her bir karaktere özel silahlar var. Bazıları farklı kılıklara girebiliyor, bazıları can basabiliyor, bazıları taret yerleştirebiliyor gibi gibi. Yani oynayacak oyunun yoksa seni bir süre tutar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı