Online oyun önerisi

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Merhabalar uzun süredir oyun oynamıyorum ve kendimi bir alanda geliştiriyorum, eskiden bu saatlerde zamanım olmuyordu, şu an boşum ve oynayacak oyun bulamıyorum, Online ve ücretsiz olursa tadından yenmez. Genelde HOI IV oynuyorum boş zamanlarımda, bu aralar daha çok FPS oyunu oynamak istiyorum ama bulamadım. R6 oynuyordum sarmıyor artık, CS:GO'yu zaten bıraktım 2, 3 yıl oldu herhalde, Valorant'ı sevemedim bir türlü, Apex Legends tek oynanmıyor, zevk almadan oynuyorum, Warzone da aynı şekilde oynayan kimse olmadığı için indirdiğim gün 1, 2 saat oynayıp sildim. Var mı önerebileceğiniz bir oyun? Oyun oynama devrim geçti mi diye düşünmeye başladım doğrusu. Boş bulunduğum saatler bir tek 19:00 ve 23:00 arası, yapacak bir şey de bulamadığım için oyun oynayayım dedim fakat oyun da bulamadım.

Enlisted'a bakabilirsiniz bu aralar ücretsiz. Piyasa oyun dolu fakat, solo oynanacak online oyun çok az var. BF1, Squad, Hell Let Loose oyunları da indirimlerde alınabilir.

Apex gayet zevkli takımınıza gelen insanlar da toxic değil, birlikte de oynayabiliriz isterseniz. Ama apexde bi 15-20 saat oynayıp kendinizi hep geliştirmeniz gerekiyor.

Apex gayet zevkli takımınıza gelen insanlar da toxic değil, birlikte de oynayabiliriz isterseniz. Ama Apex`i bi 15-20 saat oynayıp kendinizi hep geliştirmeniz gerekiyor.
Hocam önceden zevk alıyordum 100 saate yakın oynamışlığım var yeniden yükleyip girdiğimde hiç zevk almadım.
Owerwatch bakabilirsin hocam.
Ücretsiz demiştim hocam, 4, 5 saatlik boş zamanım var zaten para harcamaya pek niyetim yok aslına bakarsanız.
Enlisted'a bakabilirsiniz bu aralar ücretsiz. Piyasa oyun dolu fakat, solo oynanacak online oyun çok az var. BF1, Squad, Hell Let Loose oyunları da indirimlerde alınabilir.
Enlisted`a bakacağım hocam, merak ettim doğrusu.
BF1 oynamışlığım var EA Play sayesinde, güzeldi. Dediğim gibi 4, 5 saatlik boş zamanım olduğu için pek para harcamaya niyetim yok. Tavsiye için teşekkürler.
Verdun, Tannenberg, R6.
R6 çok oynadım, sıkılıyorum artık. Verdun ve Tannenberg ücretli, ücretli oyunlar pek tercihim olmayacaktır.

Keşke başlığa ''ücretsiz'' yazsaydınız o zaman. Quake Champions var ücretsiz olarak. Hızlı oynanışı seviyorsanız.
Konuyu okuyun, yazıyor zaten.
Merhabalar uzun süredir oyun oynamıyorum ve kendimi bir alanda geliştiriyorum, eskiden bu saatlerde zamanım olmuyordu, şu an boşum ve oynayacak oyun bulamıyorum, Online ve ücretsiz olursa tadından yenmez. Genelde HOI IV oynuyorum boş zamanlarımda, bu aralar daha çok FPS oyunu oynamak istiyorum ama bulamadım. R6 oynuyordum sarmıyor artık, CS:GO'yu zaten bıraktım 2, 3 yıl oldu herhalde, Valorant'ı sevemedim bir türlü, Apex Legends tek oynanmıyor, zevk almadan oynuyorum, Warzone da aynı şekilde oynayan kimse olmadığı için indirdiğim gün 1, 2 saat oynayıp sildim. Var mı önerebileceğiniz bir oyun? Oyun oynama devrim geçti mi diye düşünmeye başladım doğrusu. Boş bulunduğum saatler bir tek 19:00 ve 23:00 arası, yapacak bir şey de bulamadığım için oyun oynayayım dedim fakat oyun da bulamadım.

Geri
Yukarı