Online oyun önerisi

İçerikte pek bir bilgi yok ki. 2-3 tane oyun saymışsınız daha önceden oynadığınız o kadar. Başlığa ''ücretsiz'' yazısını ekleseniz içeriğe gerek bile yok neredeyse.
Pek bir bilgi yok mu? Ben o oyunları saymasaydım o oyunlardan onlarca mesaj yığarlardı buraya. Tartışmak istemiyorum gerçekten oyun önerisi için açtım konuyu.

Hocam önceden zevk alıyordum 100 saate yakın oynamışlığım var yeniden yükleyip girdiğimde hiç zevk almadım.

Ücretsiz demiştim hocam, 4, 5 saatlik boş zamanım var zaten para harcamaya pek niyetim yok aslına bakarsanız.

Enlisted`a bakacağım hocam, merak ettim doğrusu.
BF1 oynamışlığım var EA Play sayesinde, güzeldi. Dediğim gibi 4, 5 saatlik boş zamanım olduğu için pek para harcamaya niyetim yok. Tavsiye için teşekkürler.

R6 çok oynadım, sıkılıyorum artık. Verdun ve Tannenberg ücretli, ücretli oyunlar pek tercihim olmayacaktır.
Hocam apex nasıl sıkabilir bilmiyorum, ben aşırı zevk alıyorum 90 saatim ya var ya yok şu aralar. Tekrar kafa dağıtmak için başlayabilirsiniz bence fakat siz bilirsiniz. Rekabetçi seviyorsanız csgo olabilir bedava sürümü. 21 levelde seçkin oluyor.

Hocam apex nasıl sıkabilir bilmiyorum, ben aşırı zevk alıyorum 90 saatim ya var ya yok şu aralar. Tekrar kafa dağıtmak için başlayabilirsiniz bence fakat siz bilirsiniz. Rekabetçi seviyorsanız csgo olabilir bedava sürümü. 21 levelde seçkin oluyor.
Hocam +3000 saatim var CS:GO`da, geri dönmeyi düşünmüyorum şu anlık ona. Apex`i ilk çıktığı yıllarda oynadım, sarıyordu geçtiğimiz günlerde denediğimde sıkıldım, bilemiyorum. Hyper Scape diye bir oyun buldum, onu yüklüyorum 20, 30 dakikaya inmiş olur, bakacağım, umarım güzeldir.

Hocam +3000 saatim var CS:GO`da, geri dönmeyi düşünmüyorum şu anlık ona. Apex`i ilk çıktığı yıllarda oynadım, sarıyordu geçtiğimiz günlerde denediğimde sıkıldım, bilemiyorum. Hyper Scape diye bir oyun buldum, onu yüklüyorum 20, 30 dakikaya inmiş olur, bakacağım, umarım güzeldir.
Hocam siz bayağı tecrübeliymişsiniz aslında, hyper scape çok hızlı diye biliyorum, apexe alışkınsanız o da iyi bir oyun olabilir sizin için, tecrübelerinizi de yazar mısınız?

Hocam siz bayağı tecrübeliymişsiniz aslında, hyper scape çok hızlı diye biliyorum, apexe alışkınsanız o da iyi bir oyun olabilir sizin için, tecrübelerinizi de yazar mısınız?
Hocam oyunu bırakalı 2, 3 yıl oldu oyunun mekanikleri bile değişmiş olabilir, öneri vermem pek doğru olmaz açıkçası. Apex`e alışkınım fakat Hyper Scape çok daha hızlı bir oyun, en hızlı Battle Royale oyunu demek yanlış olmaz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı