Online oyun önerisi

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugüne kadar hiç Online oyun oynamadım. Bildiğim kadarıyla Valorant, LoL ve Counter-Strike var. Hangisini oynamalıyım? Online oynayacak arkadaşım yok o yüzden oyuna başlarken tek başlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Warface önereyim diyorum ama çok problemli bir oyun. Pvp de rekabet etmek çok zor. Pve de ise çok fazla lag var. Yani oynadığım tek online oyun olan warface'i önermiyorum, uzak dur:)

Soru biraz saçma ama cevap vermek gerekirse LoL oynuyanların 2km yakınına yaklaşma CS bu dönemde başlanmaz bence tadı kalmadı Valorant başlayabilirsin ama kendini Valorant ile sınırlarsan sıkılırsın GTA 5 Online, Ark gibi oyunlarında Online oynama seçenekleri mevcut ama FPS için diyorsan zevke göre değişsede Valorant sıkmayacaktır.

Lol, Valorant, CS GO gibi oyunlardan uzak dur. Hayatında hiç online oyun oynamamış arkadaşım bile Lost Ark oynamaya başladı gayet güzel oynuyor ve hiç demezsin hayatında online oyun oynamamış diye. Tavsiye ederim hem o kitleden uzak durmuş olursun. Hepsi hile kaynıyor sonuçta özellikle CS GO.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı