Online oyun tavsiyeleri

HellStalkeR

Kilopat
Merhaba,

Ekibim dağılalı 1 yılı aştı benim denemediğim oyun yok ama yine de kenarda köşede kalmıştır diye Online oyun tavsiyelerinizi bekliyorum, benim size tavsiyelerim ise şöyle sıralayayım ayrıca oyun önerilerinde Metin 2, LoL, DotA görüyorum arkadaşım bunları bilmeyen yok zaten neden aynı oyunları ısıtıp ısıtıp sunuyorsunuz insanlara?
  • Blacklight: Retribution ısı algılayıcı ile duvarın arkasını görme kendi silahını istediğin gibi düzenleme vs ile şu an indirmeyi planladığım oyundur.
  • Planet side 2 1000 vs 1000 gibi tüm serverin bir haritada savaştığı 3 farklı ırkın amansız mücadelesini anlatan teknolojik sayılabilecek bir dönemde oynadığımız oyundur uçak, tank birçok araç var yazıma bakmayın bence bir videosunu seyredin yani nişan alıp karşıya bakınca 150-200 kişinin savaştığını görmek ayrı bir zevktir.
  • War Thunder - tank, ge mi, uçak kullanarak PVP ağırlıklı savaştığımız oyun PvE'de var tabii ki Word of Tanks aksine tanklar bilerek ağırlaştırılmamış oyun daha seri ve gerçekçidir WOT'da can ile oynuyorsun bence saçma bunda ise mesela nişancı öldü ateş edemiyorsun yedeği geçene kadar öyle güzel bir oyun kritik bölgelere ateş ederek tatmin edici bir hissiyat veriyor WOT'un aksine.
  • Battlefield 4-1-5 anlatmaya gerek yok görüyorsunuz :) 4 ve 5 oynayan varsa eklesin tek başına sarmıyor ya.
  • Black Squad Steam'de ücretsiz P2W olmayan güzel FPS oyunu şu an indiriyorum oynamak isteyen eklesin.
  • Deathgarden: Bloodharvest 1 avcı ve 5 kendisini avcı ya da av yapacak kişi var Evolved Stage 2 kapandı resmen onun bir değişik versiyonu pazartesiye kadar ücretsiz denemek isteyen eklesin.
  • Deceit bir grup olarak oyuna başlıyorsunuz aranızda 2 kişi hastalıklı ancak kim olduğu belli değil onu bulup öldürmeniz lazım ama herkes doğruyu söylüyor :D yanlışlıkla eğer temiz bir takım arkadaşını öldürürsen ışıklar gittiğinde hastalıklı kişilere karşı koyamıyorsun ancak uzun soluklu değil arkadaş lazım! :(
  • Sniper Ghost Warrior 2 güzel bir Sniper oyunu multiplayer oyuncusu az olsa da arkadaş ortamı ile güzel birkaç saat geçirtir.
  • Smite - mitolojik tanrılar ile oynadığımız bir MOBA oyunu ancak diğerlerinden çok farklı mesela attığın oklar hedefi takip etmiyor TPS MOBA diyebiliriz oynadım ama arkadaş yoktu sıkıldım LoL gibi sinir edip sarmıyor bana ulaşırsanız oynarız kararlıysanız oyunuda öğretirim mesela Thor, Zeus, Loki var size tanıdık gelecek tanrılardan LoL'ün aksine birçok da modu var.
  • MMORPG severler içinde son olarak Blade and Soul'u bırakayım 6 ay kadar oynadım daha tam öğrenemedim oyun öyle Metin 2 gibi hamle vur çevirme at değil komboları var her karakterin bir karakteristik oynanışı var bir deneyin derim ben 6 ayda her girdiğimde ulan Metin 2 oynadığım günlere lanet olsun bu oyun dururken dedim.

Arkadaşlar sizin de önerilerinizi bekliyorum lütfen. MMORPG ve strateji dışında her tür Online oyun önerisine açığım. Beraber oynamak isteyen orta seviye sistemli arkadaşlarda eklerse sevinirim. (Orta seviye dedim çünkü düşük sistemleri arkadaşları kırmamak için aylardır pixel pixel oyun oynuyorum artık gına geldi bunu yanlış anlamayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı